Jump to content
andreew666

Laptop za ok 3000 zł

Recommended Posts

Trudno mi to stwierdzić bo z niej nigdy nie korzystałem, może poczytaj więcej o tej karcie, powiem tylko cena laptopa jest rewelacyjna w stosunku do jego podzespołów. Zdecydowanie polecam :)

Ok ja różnic nie widzę pomiędzy tym z komputronika a tym z karen także pewnie wezmę tego z karen. Dam znać jak już sfinalizuję transakcję i do tego czasu prosiłbym o nie zamykanie tematu.

A w jakim laptopie?!

gt750 występuje na gddr3 oraz na gddr5 (czyli inny typ pamięci)

jesli gt750 na gddr5 to w porównaniu do gt755 myślę ze jakieś ~~10%

Ok laptopa już mam od wczoraj. Jak na razie jestem zadowolony smile_prosty.gif Co prawda nie instalowałem jeszcze niczego bardziej wymagającego, zrobię to w sobotę ponieważ muszę przeprowadzić jeszcze pewną operację.

Chodzi o partycje. System zainstalowałem bez problemu, jednak podczas instalacji na etapie gdzie miałem podzielić dysk na partycje okazało się że z dysku 750 Gb wolnego miejsca mam około 710. No wiadomo zawsze jakieś straty są, ale zauważyłem jedną partycję w formacie FAT32 którą bałem się ruszać. Chociaż w opisie ma partycja podstawowa, system to nazwana jest jakimiś krzaczkami. Nie mam pojęcia co to jest skoro laptop był bez systemu, ale chyba mogę to sformatować połączyć z jakąś inną partycją?

Byłbym zapomniał. Dziękuję za pomoc w doborze laptopa, szczególnie użytkownikowi damianek12385 smile_prosty.gif

Ok. Gparted live załatwił sprawę z "dziwną" partycją. Jeszcze raz dzięki wszystkim za pomoc. Temat uważam za wyczerpany więc do zamknięcia.

Edited by andreew666