Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

andreew666

Laptop za ok 3000 zł

Polecane posty

Zapytałem komputronika i niestety ten model ma rozdzielczość 1600x900. Ale to chyba nie jest wielka wada co?

Na dodatek znalazłem ten model jeszcze 100zł taniej w sklepie Karen, a to chyba jakaś pochodna Komputronika

http://www.karen.pl/product/216445/Komputery/Laptopy/MSI_GE70_2OE_093XPL.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok laptopa już mam od wczoraj. Jak na razie jestem zadowolony smile_prosty.gif Co prawda nie instalowałem jeszcze niczego bardziej wymagającego, zrobię to w sobotę ponieważ muszę przeprowadzić jeszcze pewną operację.

Chodzi o partycje. System zainstalowałem bez problemu, jednak podczas instalacji na etapie gdzie miałem podzielić dysk na partycje okazało się że z dysku 750 Gb wolnego miejsca mam około 710. No wiadomo zawsze jakieś straty są, ale zauważyłem jedną partycję w formacie FAT32 którą bałem się ruszać. Chociaż w opisie ma partycja podstawowa, system to nazwana jest jakimiś krzaczkami. Nie mam pojęcia co to jest skoro laptop był bez systemu, ale chyba mogę to sformatować połączyć z jakąś inną partycją?

Byłbym zapomniał. Dziękuję za pomoc w doborze laptopa, szczególnie użytkownikowi damianek12385 smile_prosty.gif

Ok. Gparted live załatwił sprawę z "dziwną" partycją. Jeszcze raz dzięki wszystkim za pomoc. Temat uważam za wyczerpany więc do zamknięcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...