Jump to content
Crudusek

Rozwiązany: Dodatkowe wentylatory do obudowy lub na cooler.

Recommended Posts

Witam!

Niedawno zakupiłem Prolimatech Basic 81 i chciałbym się o coś zapytać. Warto dokładać wentylatory do obudowy [sPC m23] w tych miejscach?

28433947523960144317.jpg

Może lepiej zainwestować w lepszy wentylator na samo chłodzenie? Nie wiem i dlatego zwracam się z tymi pytaniami do Was.

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli dołożenie na cooler innego wentylatora [tego Corsair'a] nie przełoży się na niższe temperatury to sobie tą zmianę odpuszczę. Odnośnie wentylatorów do obudowy to nie wiem czy jest sens płacić 2 razy tyle za Corsair'y niż za Arctic'i? Nie chcę wydać na te wentyle majątku oraz żeby po dołożeniu 2 wentyli we wskazanych wcześniej miejscach komputer chodził jak suszarka. Fajnie gdyby wentyle miały oplecione kabelki zasilające.

Edited by Crudusek
Link to comment
Share on other sites

Nie chcę zakładać nowego tematu i zaśmiecać forum pierdołami więc zapytam tutaj. Chciałbym dokupić 1 kość ram, a dokładniej tą http://techplanet.pl...-cl9,23432.html, ponieważ taką samą posiadam oraz pracuje na napięciu 1.5 V. Wyjątkiem jest że chciałbym je zamówić w morele (http://www.morele.ne...d3b1-4g-406259/) tylko na morele piszą że pamięci pracują z napięciem 1.7-1.9 V. Błąd w opisie czy mogę je spokojnie brać?

Edited by Crudusek
Link to comment
Share on other sites

To napisz ile będą kosztować po ewentualnym rabacie. Przedłużacz może być, ale jest tylko na jeden wentyl więc jeśli miałbyś więcej wentylatorów do podłączenia, to szukałbym czegoś co ma więcej wejść jeśli takie są (mniejszy bałagan w obudowie).

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Chcesz założyć 2 wentylator na chłodzenie ? A sprawdzałeś czy wejdzie ? Ja nie mam miejsca na standardowy wentylator więc używam Scythe Slip Stream 120 mm Slim Case Fan https://www.cooling.pl/scythe-slip-stream-slim-1600-rpm,produkt,551739.html?from_category=30_67 . Do obudowy polecam Scythe Slip Stream 120 mm (1900 obr./min.) na chłodzenie Scythe Gentle Typhoon 120mm Case Fan 1850 RPM tylko z dostępnością kłopot :/ Nie ma to jak wersja 5400 rpm 120px-Face-devil-grin.svg.png

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Uruchomiłem monitor i powiem że są dziwne kolory. W panelu sterowania nvidi pisze "monitor analogowy", jest ok?

Czerwony jest jak czarny a biały jak żółty. Wydaje mi się zę komputer myśli że korzystam ze starego monitora. Jest na to jakaś rada?

Nie wiem jakim cudem samo się naprawiło po podpięciu przez "Ejcz-di-em-aj" i z powrotem przez VGA. Dzięki wszystkim za pomoc, temat do zamknięcia ;] Wszystkim daję reputy.

Edited by Crudusek
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...