Jump to content
Ryuq666

Sprzedam router MV610R CDMA Orange

Recommended Posts

Witam. Mam na sprzedaż [yay firs post] router MV610R bezprzewodowy CDMA EV-DO Rev. B 450Mhz.

Standard: CDMA

Zakres: 450Mhz

Systemy Operacyjne:

Testowane na WinXP, Win7, Ubuntu i openSuse, na wszystkim działało.

CDMA: 5.4 Mbps / 14,7 Mbps

Więcej:

- Dwie wewnętrzne anteny, możliwość podpięcia zewnętrznej.

- Możliwość powieszenia na ścianie [jak ktoś lubi]

- Zasilanie przez baterie, lub, jak ktoś ma kaprys to przez gniazdko.

- Modem dostosowany do Orange Freedom Pro (hakiery sobie poradza)

- Instrukcja dla czytajacych.

-Pudełko (yay!)

And much more:

No to tak, korzystałem z tego modemu kilka dni [z tydzień chyba niecały] i był wybawieniem dla mojego skaszlałego modemu na usb. z 1k pingu spokojnie miałem moje upragnione 70 i mogłem spokojnie pograć w sieci w jakaś gierke niewymagajaca stałego pingu 20.

No tylko że, kilka dni po tym dowiedziałem się że ktoś w okolicy oferuje internet Kablowy [bo do tej pory nawet panowie z Neostrady (no wai) nie mogli mi go założyć, bo "sie nie da" i musiałem żyć z radiowym.

Jednak teraz się zjawił pewien pan, dostałem do niego kontakt, Kilka osób go chwali, no to co tam, wziałem na spróbowanie - działa. Stałe 20 pingu, w porywach do 40. Awsum.

No i teraz spłacam ten Orange, i płacę - w sumie to grosze - za ten drugi internet na Kabel, a Router leży, i sie kurzy, a pieniadze by się przydały

:D Tak więc opylam go tutaj, bo Allegro prosi mnie o jakieś szatańskie aktywacje których nie lubie.

Cena: 220 zł (z przesyłka ofc)

Płatność: Przekazem / Na konto [uzgodnienie na PW]

Ew kontakt: Wszystko na PW, tam mogę ewentualne GG podać, maila, cokolwiek.

Zdjęcia: No to zwykły taki router, jak nówka bo praktycznie nic nie robi oprócz leżenia w pudle. I przy okazji mam rozwalony telefon [wyłamałem microusb

:( ] i czekam aż wróci, i dopiero wtedy mogę dać zdjęcia dla tych przesadnie podejrzliwych, chcacych kartki z dedykacjami, na tle pudła z routerem.

Kiedy wróci, no mam nadzieje że w następnym tygodniu bo się wykręcaja "fachowcy" żeby tylko zarobić

:D.