Jump to content
mateusz(stefan)

Dart (rzutki)

Recommended Posts

A więc.

Może na początek podyskutujmy kto jaki miał rekord punktów w rzutach ;) Mój osobisty w rzucie trzema lotkami to maksymalna ilość punktów do zdobycia - 180. Najwięcej razy jednak udało mi się zdobyć 3 razy z rzędu 180.

Jaki jest Wasz najwyższy wynik? Z jakich lotek korzystacie?

Dla zainteresowanych, jak i osób, które dopiero zamierzają oglądać dart mam bardzo ważną informację.

Dziś na kanale Eurosport relacjonowane będą zawody Dart w Lakeside. Polecam obejrzeć ;)

A dla osób szukających informacji na temat turniejów, zawodników, sprzętu i innych zagadnień odsyłam na stronę poniżej.

http://dart.com.pl

Zdarza się że obejrzę w tv. Czasem zamiast wrestlingu w poniedziałek- leciały lotki smile_prosty2.gif

Nawet nie wiedziałem, że lotki to Dart. No cóż- człowiek uczy się całe życie.

Co do samego sportu- pojedynki są toczone w szybkim tempie i zywiołowej publiczności. Zawsze na trybunach ( raczej przy stolikach smile_prosty2.gif) jest wesoło i głośno.

I o to chodzi w sporcie- ma dostarczać dobrej rozrywki.

Edited by gr86

Kiedyś oglądałem pewne zawody, miałem przyjemność oglądania na żywo w Warszawie. Całe zawody zostały odwołane, ponieważ jeden z kibiców był "łowcą zdjęć" zawodników i strzelał i zdjęcia podczas rzutu. Pewien zawodnik nawet nie trafił w tarczę, i zdarzało to się kilka razy ;) Więc trochę szkoda. I masz rację Gr, może nie jest to sport niebezpieczny, lub wyczynowy, ale tak jak i wrestling - ciekawy ;) Aktualnie transmisja na Eurosport jest, gdyby ktoś był zainteresowany ;)

• Upvote 1

Ostatnio w poniedziałek przed wrestlingiem leciało na Eurosporcie zawody w Dart.

Nawet ciekawe były zawody, zwłaszcza w wykonaniu kobiet. Babki miał sokoli wzrok, a kibice jak zawsze reagowali żywiołowo i oto w tym chodzi smile_prosty2.gif

Edited by grz