Jump to content

Recommended Posts

Witam!

Od pewnego czasu mam problem z aplikacją Steam na moim komputerze. Otóż ładuje się ona bardzo długo. Moja biblioteka gier działa normalnie, gry synchronizują się z Steam Cloud w tak jak dawniej. Niestety problem zaczyna się kiedy chce wejść w mój profil, zobaczyć konto znajomego, albo oglądnąć zawartość mojego ekwipunku. Wtedy Steam ładuje się bardzo długo, a czasami w ogóle nie wyświetla niczego.Czy można to jakoś naprawić ?

Link to comment
Share on other sites

To chyba "normalne", ja tak mam od zawsze. Jak chcę zrobić to, o czym piszesz (+przeglądanie sklepu, znaczy kupienie czegoś :), przeglądanie rynku, warsztatu itd. ), to loguję się przez przeglądarkę www. Najwyraźniej zrobienie prostej przeglądarki www przerasta umiejętności programistów V (podobnie, jak dodanie choćby archiwum czatu), bo taki problem u mnie występuje tylko z poziomu klienta Steam, taka Opera nie ma najmniejszego problemu z wyświetlaniem profili, ekwipunku itp.

Więc radzę robić jak ja - klienta Steam używać do uruchamiania gier ("Biblioteka") i komunikacji ze znajomymi (czat), przeglądarki www do całej reszty.

Link to comment
Share on other sites

Cóż, myślę, że nie powinno to być aż tak oporne, żeby nie dało się używać. Przynajmniej u mnie aż takich lagów nie ma. Wejdź w folder Steam\appcache i usuń cały folder httpcache. Nie wiem czy to ma jakikolwiek wpływ, ale wiem, że te pliczki są oporne jeśli chodzi o defragmentację :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...