Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Foshek

Za co kocham studia

Polecane posty

@Hakken, ale ja nie mam nic przeciwko matematyce i fizyce na studiach, mi nie pasuje np: historia sztuki (naprawdę miałem), elektronika, miernictwo cyfrowe.

No i można teraz polemizowac, że elektronika to nauka bliska informatyce, ale ja uważam, że wolałbym mieć o jeden semestr więcej np Architekure Systemów Komputerowyh niz elektronikę która mi sie nie przyda w zawodzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy poza mną jest na tym forum ktoś kto nie studiuje?

o/

Ktoś zapomniał o tym, że te przedmioty na studiach są po to, żeby mieć wyższe wykształcenie, a nie tytuł technika.

To mi powiedz prosz, na cholerę informatykowi zaawansowana ekonomia. B|

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem w szkole psychologię społeczną, ekonomię, ekonomikę, marketing, przedsiębiorczość, zarządzanie i pewnie coś jeszcze czego nazwy nawet nie pamiętam. Zahaczyłem o praktyki w banku i roczny staż w Wydziale Rozwoju Gospodarczego. Gdyby dorzucili mi do tego lekcje baletu mógłbym się uznać za człowieka o wyższym wykształceniu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to, że od dwudziestu minut trwa rejestracja żetonowa na WF, a ja i cały mój wydział nie mamy jeszcze przydzielonych żetonów!

A dziekanat chyba śpi, bo nikt nie odbiera.

I jeszcze mi tak zmienili plan, że muszę się przepisać na inny język obcy.

Niezmiernie mnie cieszy prognoza powtarzania poziomu B2 z angielskiego po raz kurka czwarty...

just look at the time.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...