Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spokojny1

Rozwiązany: Pad do gier.

Polecane posty

Witam, zastanawiam się nad kupnem pada do gier na PC. Mogę wydać tak ok 100zł.

I moje pytanie czy warto kupić pada grając w Fify,ścigałki, ale głównie FPSy i różne gry akcji?

Da się w każdą grę bez problemów ze sterowaniem pograć padem?

Pada chcę zakupić, po prostu, by mieć wygodniejszą pozycję do grania, tylko czy da radę w każdą grę wygodnie sterować padem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej dołożyć do pada od Xboksa - http://allegro.pl/oryginalny-bezprzewodowy-pad-xbox-360-pc-uzy-i3833159155.html - ew. może taniej dostaniesz wersję przewodową.

Do FIFY, ścigałek i gier akcji jak najbardziej. Do FPS-ów już tak średnio, bo wygodniej i precyzyjniej przeważnie się gra na myszcze i klawiaturze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołożyć mogę tak do max 140 zł, jeśli będzie warto, tylko muszę się zastanowić czy w ogóle kupić, Bo w każdą FIFE od 06 gram na klawie i nie sprawia mi to żadnego problemu, przyzwyczaiłem się, ścigałki i na tym i na tym ok. Czyli w różnego rodzaju strzelanki, na padzie będzie ciężko sterować?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również polecam pad od Xbox-a. Sam używam go już ze 3 - 4 lata i nie zamierzam zmieniać. Oprócz gier piłkarskich, używałem go do np. Alan Wake, Sleeping Dogs, Skyrim, Batman Arkham Asylum i Arkham City. Nawet udało mi się go połączyć z Dragon Age: Origins i też źle się nie grało. Polecam zdecydowanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...