Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

puszek11

LEGO Indiana Jones

Polecane posty

Dziś właśnie skończyłem na 100 % gierkę i polecam ją każdemu.

OMG. 100%? Musiałeś chyba każda mapę przechodzić po trzy razy:P Ja dziś Lego IJ ukończyłem na prawie 60% i więcej nie zamierzam. Gra pożyczona, więc specjalnie mi nie zależy, a ciągłe bieganie klockami może w końcu znudzić.

Heh, ale grało się przyjemnie poza jednym etapem... chyba nie muszę wspominać, że kierowanie pojazdami jest zwalone? W Ostatniej Krucjacie gdzie trzeba było skorzystać z motora, aby przeskoczyć przez most zginąłem kilkanaście razy i straciłem prawie wszystkie zebrane punkty, ehh.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja zaciałem się w 2 poziomie gry. pokonałem tego mini bossa w pomieszczeniu a nastepnie wychodzę na zewnątrz (pełno śniegu itd). idę w lewo pokonuje kolesi którzy wyskakują, obok stoją 2 konie w zagrodzie i jest jeszcze mała chatka. Możemy zapukać do okna wtedy kolo na nas spogląda i powoduje wybuch. co tam trzeba zrobić zeby wygrzebać to coś co leży w ziemi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja zaciałem się w 2 poziomie gry. pokonałem tego mini bossa w pomieszczeniu a nastepnie wychodzę na zewnątrz (pełno śniegu itd). idę w lewo pokonuje kolesi którzy wyskakują, obok stoją 2 konie w zagrodzie i jest jeszcze mała chatka. Możemy zapukać do okna wtedy kolo na nas spogląda i powoduje wybuch. co tam trzeba zrobić zeby wygrzebać to coś co leży w ziemi?

Aa, to na razie tego nie wykopiesz. Niektóre sekrety można odblokować po przejściu gry, wtedy możesz wykupić postacie, np. z łopatą i zacząć tą planszę wybierając tą postać :) Ogólnie rzecz biorąc, ja wczoraj przeszedłem tą grę i na końcu miałem 63.8%. Za jednym podejściem nie da się ukończyć gry w stu procentach.

A co do przejścia tego etapu, idź w prawo ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problem na tym lotnisku w "zagininionej arce" jak jest ten niemiec tp cp ja mam mu zrobic? raz z kowadełka dostac ale potem, co?

Jak wjedzie ciężarówka ze szwabami to wskakuj szybko do samolotu i obróć go tak, by móc ją rozwalić. Gdy Ci się uda, z części po ciężarówce zostaną klocki potrzebne do zbudowania następnego kowadła. Zbuduj je i zrób tak samo jak przedtem.

I znów wjedzie ciężarówka, sytuacja będzie analogiczna do poprzedniej. Czyli - rób to samo ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra sk0onczyłem to :)

a ni jak nie kumam co ja mam zrobic w 1 mapie w "temple of doom" z tym gongiem.

aha i w tej misji w "ostatniej krucjacie" jak sie jedzie ta droga, potem jest dom. i w nim traktor i tam taki most. skad ja mam klucz wziasc, do poczatku sie wrocic?!!

wkurzajace, a to ma byc gra dla dzieci :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra sk0onczyłem to :)

a ni jak nie kumam co ja mam zrobic w 1 mapie w "temple of doom" z tym gongiem.

aha i w tej misji w "ostatniej krucjacie" jak sie jedzie ta droga, potem jest dom. i w nim traktor i tam taki most. skad ja mam klucz wziasc, do poczatku sie wrocic?!!

wkurzajace, a to ma byc gra dla dzieci :(

Po pierwsze nikt nie powiedział, że to ma być gra dla dzieci <_<.

Po drugie lepiej graj zgodnie z filmem, czyli po kolei. Tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...