Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kolo5141

Red Faction

Polecane posty

A ja tam mam wszystko ok i na gryfina (szefa) nie czekaj przejdziesz etap do loading.. to on sie kolo ciebie odrodzi i mozna terz plynac w splaw tylko cza sie nie dac uszczelic lodzia.I cala gre da sie przejsc w 1 dzien bez poradników lodzi bochaterów itp itd.

Wie ktoś może, jak się pływa "w spław"? Bo mnie uczyli tylko wpław... No, ale może ze mnie taki boCHater, że boję się, iż mnie uSZCZelą (uszczelką?). TeRZ coś...

Dla tego pana (?!) gratulacje za niebanalną ortografię i styl wypowiedzi...

A żeby nie było, że offtopuję, to chciałbym się zapytać, czy u was też występuje pewien ciekawy bug z materiałami wybuchowymi, mianowicie:

Jeśli podłożę 'paczkę', a potem ją zabiorę z powrotem, dostaję 2 ładunki. I mogę sobie tak 'podbijać' aż do 21 (czyli przekraczam limit o 1). Dzieje się tak u mnie na 2 komputerach. Ktoś jeszcze tak ma?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o problem konga: mam to samo. I wiem jak to ominąć Po prostu musisz jak najszybciej wyłączyć intro(najlepiej cały czas klikaj Esc). Ja właśnie oglądnąłem na YouTube i biore sie do grania

To tylko pomaga z zacinającym się intro, a jeśli chodzi o start nowej gry to wciąż pokazuje się czarny ekran. :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A żeby nie było, że offtopuję, to chciałbym się zapytać, czy u was też występuje pewien ciekawy bug z materiałami wybuchowymi, mianowicie:

Jeśli podłożę 'paczkę', a potem ją zabiorę z powrotem, dostaję 2 ładunki. I mogę sobie tak 'podbijać' aż do 21 (czyli przekraczam limit o 1). Dzieje się tak u mnie na 2 komputerach. Ktoś jeszcze tak ma?

Tak, u mnie też to ma miejsce. Fajnie się można dzięki temu pobawić. Jak mi ta cholerna łódź wybuchała, to w końcu się zbulwersowałem, wskoczyłem do wody i ładunkami wybuchowymi zrobiłem gigantyczny, podwodny tunel, którym sobie po prostu przepłynąłem pod łodziami. :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, mam pewien drobny problem - otóż utknąłem na początku gry. Screen zobrazuje moje położenie w tej kopalni

Za mną jest korytarz z zamkniętą bramą (z której przybyłem), otworzyć się jej nie da, lecz obok niej znajduje się jakiś przycisk. Oczywiście używałem go, bez większych sukcesów.

imageredfactionej7.th.jpg

Co mam teraz zrobić? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z początku miałem problem z za szybko działającą grą na karcie graficznej NVIDIA GeForce 7600 GT (256 MB). Właściwie to gra skakała w pewnym sensie. Błąd ten naprawił Pure Faction. Może ktoś będzie miał podobny problem to znajdzie rozwiązanie : ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że jest to osobny problem nie będę edytował ostatniego posta. Utknąłem w jednym miejscu i nie mam pojęcia o co biega. Dodam screeny aby wiadomo było o co chodzi.

1. Jestem sobie w tym oto miejscu. Moim zadaniem jest puszczenie łodzi i popłynięcie nią gdzieś tam.

http://img377.imageshack.us/img377/5884/uo0008xz3.jpg

2. Wysadzam ścianę bo inaczej nie da się dostać do przycisku, który znajduje się w środku. Drzwi są zamknięte, a w środku siedzi jakiś koleś.

http://img185.imageshack.us/img185/1974/uo0009ml8.jpg

3. Po wysadzeniu wchodzę do środka i wciskam przycisk, który zwalnia pojazd.

http://img377.imageshack.us/img377/1534/uo0010zu4.jpg

4. Pojazd rusza przed siebie i schodzi w dół.

http://img522.imageshack.us/img522/1105/uo0011bf3.jpg

5. I nagle ... coś takiego. Jakby coś go rozsadziło.

http://img150.imageshack.us/img150/4871/uo0012ry7.jpg

6. Po chwili beztrosko znika i ... i właśnie, co teraz?

http://img155.imageshack.us/img155/9128/uo0015ve1.jpg

Czy to jakiś błąd? ocb?!

@EDIT

Widzę, że niektórzy też mają ten problem. Mimo to zostawię pytanie. Może ktoś coś poradzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oO' a co to redaktorzy piszą kod gry?!

Idiotyczne stwierdzenie, i zwalanie winy na redaktorów. Błąd jest w samej grze, lub Ty nie możesz sobie poradzić z nim.

Ja gre przeszedłem. Żadnych większych problemów nie znalazłem.

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znalazłem solucje do RFa po polsku ;)

LINK

Po drugie znowu napotkałem problem w grze. Otóż muszę znaleźć niejakiego "Gryphona", a aby się do niego dostać, muszę się prześlizgnąć przez trzy piętra pełne strażników i kamer, z piętra na piętro - windami. Niestety przy windzie numer dwa mam straszny problem. Otóż ona otwiera się i zamyka od razu. Nie ma sposobu aby się do niej dostać. ocb?

Screen wam nieco przybliży mój problem. Winda wygląda jakby miała podwójne drzwi, które się na zmianę otwierają i zamykają ..

imageredfactionbe6.th.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to głupie pytanie, a może czegoś nie przeczytałem, ale kiedy chcę odpalić grę jestem proszony o włożenie CD #2 . A jak włożę płytkę CDA, to wszystko pięknie działa. Czy tak ma być?

Musisz odpalić Pure Faction, nie Red Faction. wtedy w ogóle nie trzeba wkładać płyty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś próbował grać na modzie LEGO w red faction i posiada kartę z rodziny 8xxx?

Bo mam takie same problemy jak w przypadku podstawki ale w pure faction nie ma możliwości wgrać moda.

Czy ktoś wie jak odpalić tego moda bez problemów?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby to FPS, niby prosty jak konstrukcja cepa, a jednak zaciąłem się przy etapie z łodzią podwodną. Otóż po naciśnięciu przycisku odpowiadającego za wpuszczenie jej do wody, ona wybucha, a potem znika. Czyżbym coś wcześniej pominął? Dodam, że wizytowałem w Lava Control, Water Control, Turbina Control, zniszczyłem dwie pompy i nacisnąłem guzik wraz z technikiem. Może zrobiłem to w złej kolejności. Pomocy! ;)

Ja też mam ten sam problem.Po radzie drakulla nic nie zadziałało i nadal jest tak jak było. Może to błąd gry?

Pomocy!!!!! :angry:

Problem z łodzią rozwiązany ... niestety przy pomocy kodów. Przynajmniej można dalej grać : ).

co zrobiłeś?

O jo joj cos krutki ten red faction jusz go calego przeszlem :(((((((( w 1 dzien niecaly :( mala potpowiedz na koncu po zabicu tej slabej babki bohaterki wroga zapiszcie bo was czeka mala niespodzianka gdzie za kilkoma pierwszymi podejsciami zginiecie na miejscu a koniec gry jest glupie zadnego logicznego ladu konca gry :( a z tymi plikami do multi to cos cie nie jarze :(

O i zapomnial bym wam powiedziec o tym waszym problemie z lodzia hahahahahha bo to jest smieszne tego nieumiec ja tam niewysadzalem sciany i ludz sie terz moim sposobem nie rozwala po prostu ludz wisi na rusztowaniu a rusztowane sluzy terz za drabine!!!!!!!!!!!! po prostu wspnijcie sie po rusztowaniu do haka gdzie jest do niego przymocowana ludz kliknijcie klawisz akci w normalnych ustawienieach to (enter) ludz wtedy spadnie hop siup wchodzimy do niej i plyniemy bez poczeby waszych kombinacji :)

wilchelm jak spada łódż to i tak wybucha a ja nie rozwalałem ściany

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...