Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kolo5141

Red Faction

Polecane posty

Mam problem z przejciem gry.

W poradniku:

Dojdziecie do wieży strażniczej. Otworzą się drzwi na dole, załatwcie strażnika. Wejdźcie na górę i załatwcie kolejnego. Włączcie przycisk oznaczony "Main Door" i zejdźcie na dół. Ruszajcie dalej. Załatwcie strażnika wychodzącego z drzwi po prawej i wejdźcie do środka. Zlikwidujcie kolejnych dwóch strażników (na galeryjce). Pod schodami znajdziecie zapas granatów. Gryphon pokaże wam ukryte przejście. Zróbcie save i ruszajcie dalej...

Ekskortuje tego Gryphona. Dochodze do elektrycznej przegrody i ten koleś ma mi pokazać tajne przejście, a on coś powiedzial i dalej stoi.

Nie wiem gdzie jest to przejście, a rozwaliłem wszystko co sie dało.

Za odpowiedź z góry dzienx. :(

Odpowiedzi można przesyłać na gg : 13500698

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he heh pomogę ci ale ty dopiero tutaj ja jurz jestem w 3 rozdziale lub misi 1 (powstanie rebelii red alerd gdzie ty teraz z grifinem jesteś) 2 (ucieczka z tej planety do stacji kosmicznej) 3 (rozbicie sie na planecie gdzie są walki red alerd ich planeta ) dokładnie z tym gryfinem tajne przejście jest ho ho i dalej od ciebie dopiero na samym końcu tunelu w składziku w takim magazynie. A ty dokładniej jesteś przy 1 bramce laserowej czy za nią w 2 laserowych??? Mam pytanie jak sie wąłacza tryb gry multiplayer?????????? z góry za błędy w pisowni przepraszam ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdy chcę dołączyć do sesji wyskakuje mi coś takiego: Your data doesn't match the data game is using. Rozpakowałem te pliki Pure Faction. 

I z rozpakowanymi też nie działa... Wina leży ewidentnie po naszej stronie... Pliki? Może to przez tego Purea?

Sprubuję toto wywalić i podłączyć się pod serwer, zxobaczymy czy coś to da.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jo joj cos krutki ten red faction jusz go calego przeszlem :(((((((( w 1 dzien niecaly :( mala potpowiedz na koncu po zabicu tej slabej babki bohaterki wroga zapiszcie bo was czeka mala niespodzianka gdzie za kilkoma pierwszymi podejsciami zginiecie na miejscu a koniec gry jest glupie zadnego logicznego ladu konca gry :( a z tymi plikami do multi to cos cie nie jarze :(

O i zapomnial bym wam powiedziec o tym waszym problemie z lodzia hahahahahha bo to jest smieszne tego nieumiec ja tam niewysadzalem sciany i ludz sie terz moim sposobem nie rozwala po prostu ludz wisi na rusztowaniu a rusztowane sluzy terz za drabine!!!!!!!!!!!! po prostu wspnijcie sie po rusztowaniu do haka gdzie jest do niego przymocowana ludz kliknijcie klawisz akci w normalnych ustawienieach to (enter) ludz wtedy spadnie hop siup wchodzimy do niej i plyniemy bez poczeby waszych kombinacji :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wilchelm, nie cwaniakuj tak, ja próbowałem z rusztowania i z kontrolki łódź i tak wybuchała. o_O

Btw, może mi ktoś powiedzieć jak zabić tego dużego robota w tej fabryce ? Hendrix powiedział, że trzeba go do tej ognistej dziury wciągnąć, tylko, że wejście do niej kończy się moim zgonem a po dobroci robocik do niej nie wleci. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy łamaniem prawa jest że np kupiłem w CDA Red Faction.

I logowac sie moge tylko do serwerów z ludzi kturymi kupili CDA.

A jakos gra mi lekko sie cieła i czasem wystepował błąd przepatchowałem ją.

I teraz mam dostęp do all serwerów i wersje gry 1,2 czy to jest łamanie prawa? Uzywałem patcha producenta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludz sie nie rozwala morze ty cos zle robisz a jak nie to plyn zabka w splaw a nie sie kluc :) a co do robota wez niech przyjdzie kolo tej ognistej dziury wyjc szybko po drabinie do gryfina wcisnij 2 guziki od dziury otwarcia i od wiatraka wejc do dziury na ta drabine tylko kawalek zeby cie nie zabilo doslowinie 2-3 szczebelki drabiny robot do ciebie podejdzie i wpadnie sam do tej dziury bo go wentylator tam wepchnie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy łamaniem prawa jest że np kupiłem w CDA Red Faction.

I logowac sie moge tylko do serwerów z ludzi kturymi kupili CDA.

A jakos gra mi lekko sie cieła i czasem wystepował błąd przepatchowałem ją.

I teraz mam dostęp do all serwerów i wersje gry 1,2 czy to jest łamanie prawa? Uzywałem patcha producenta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te pliki od zabezpieczeń dają w dupę przy grze w multi. Zrobilem tak jak ppp255 i nareszcie działa.

Choć z drugiej strony... Jeśli gramy używając Pure, to gramy na serwerach na których gracze nie oszukują (nie ma cheaterów). Chyba lepiej grać z...

Wilhelm, widziałeś kiedyś słownik czy może jesteś "dyslektykiem"?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz gre pszeszedlem:D....pomoge piszcie

1 dzien mi to zajelo:D...jestem z siebie dumny

bardzo sie ciesze ze znalazlem ta gre w cda bo kiedys sie w nia zagrywalem jak mialem jakis 6 lat...teraz mam 14:D...dobrze sobie przypomniec stare dobre czasy...zero trosk i tylko przedszkole:P:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i dałem se spokój z tą grą bo kiedyś miałem i działała a teraz :

- z tego co pamiętam u-botem miałem płynąć niestety robi bum przy uruchamianiu

- koleś który ma za mną iść ( szef czegoś tam ) stoi w miejscu i nic więc kulka ...

no było parę gier w które przeszedłem dodanych w CDA i myślałem że ta do nich dołączy ale ...

ps. nawet załadowałem wersję 1.20

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o tego kolesia, to trzeba iść dobrą drogą. Tzn, np. jeżeli pójdziesz w drzwi prawo, to on Cię oleje, ale jak pójdziesz w lewo, i pozabijasz strażników, to do ciebie dołączy. :P

Plyn postacia w splaw i sie nie zaczymuj bo troche niespodzianek czeka a ty pod woda bezbrony jestes ;)

Nie prawda. Bomby działają. :PP Ja tam się bawiłem i przekopałem się pod łodziami podwodnymi. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam mam wszystko ok i na gryfina (szefa) nie czekaj przejdziesz etap do loading.. to on sie kolo ciebie odrodzi i mozna terz plynac w splaw tylko cza sie nie dac uszczelic lodzia.I cala gre da sie przejsc w 1 dzien bez poradników lodzi bochaterów itp itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie się udało rozwiązać problem z łodzią - wystarczy odpowiednio obciążyć komputer przed wrzuceniem łodzi do wody :D W moim przypadku wystarczył Fraps 2.9.4 (1.9d nie działał) i rozpoczęcie nagrywania przed wciśnięciem przycisku. Jeśli macie inne problemy z "bugami" to spróbujcie tego sposobu, może akurat zadziała :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...