Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kolo5141

Red Faction

Polecane posty

Witam!! Mam broblem z grą Red Faction z płyty CDA. Jak startuje grę to menu jest dobre ale gdy włączam np: nową grę to mam jakieś dziwne migania, nie widzę gdzie idę bo droga jakby się nie pokazywała. Wszędzie widać takie wielkie poligony (czy jakoś tak jak się nazywają te trójkąty) jednym słowem DNO!!!

Mam kompa AMD 2400, RAM 512, karta graficzna VIA Chrome 9 :( . Miałem taki problem przy starym kompie z kartą geforce 4 mx ale gdy zaistalowałem sterowniki to wszystko działało ale do tej karty nie ma sterowników. Proszę o pomoc!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałeś może sposobu podanego w "zielonej ramce" (wiem, że odnosi się on do GF 8xxx, ale może w Twoim przypadku pomoże)? I drugie pytanie - karta zintegrowana? Jeśli tak, to podaj model płyty głównej, wtedy może się sterowniki uda znaleźć :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, wiem, że klasyk. To z przebijaniem ścian jest niezłe, ja sobie odpaliłem mapkę i dla jaj strzelałem w ziemię i podkładałem ładunki. I cały czas drążyłem sobie dziurę w dół i wskoczyłem, ale już nie wyskoczyłem. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam duży problem. Otóż mam GeForce 8800 GTS 640 MB i mi gra... nie chodzi!

Ale nie jestem oczywiście taki, który wszystkiego nie czyta. ;] Rozpakowałem Pure Faction, zmieniłem parę rzeczy w opcjach, zrobiłem to co pisało w CDA ale... dalej nie chodzi. Errorr: "At least 8 MB of available video memory is required to run Red Faction!"... Cały czas. Włączę, nie włączę Pure Faction to samo się pokazuje... co robić???

Mam gdzieś to stare Red Faction... ale mi się zgubiło... i się ucieszyłem, że CDA daje tą grę... Jednak jak zobaczyłem, że nie jest kompatybilny z nowymi GF'ami... :blink:

Proszę o pomoc!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dobrze rozumiem problem to musisz po prostu wejśc w setup (autorun) i zakładce Video zmieniasz wartośc "D3D Rendering Cache" na 32 (maksymalna wartość) chyba pomoże. Może jakiś mod przerzucić te posty do właściwego tematu o Red Faction? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam problem, moja karta to nvidia GF 7600 GT. A problem polega na tym, iż gdy omijam tutorial na new game pojawia się ładowanie, po czym pojawia się czarny ekran. Po wyłączeniu gry konsolą i ponownym uruchomieniu gra zawiesza się przy filmiku z logiem THQ. Po reinstalce znów występuje ten sam błąd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby to FPS, niby prosty jak konstrukcja cepa, a jednak zaciąłem się przy etapie z łodzią podwodną. Otóż po naciśnięciu przycisku odpowiadającego za wpuszczenie jej do wody, ona wybucha, a potem znika. Czyżbym coś wcześniej pominął? Dodam, że wizytowałem w Lava Control, Water Control, Turbina Control, zniszczyłem dwie pompy i nacisnąłem guzik wraz z technikiem. Może zrobiłem to w złej kolejności. Pomocy! ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fash Gordon TU masz solucję, powinna chyba pomóc. Piszę "chyba", bo mi jednak nie pomogła. Aha, sądząc z opisu twojego problemu, to jesteś w dalszej części gry niż ja. Mógłbyś zatem napisać, jak wszedłeś do tej łodzi podwodnej, bo mi ciągle wybucha, gdy próbuję ją zanurzyć w wodzie. Z góry dziękuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem rozwiązanie poziomu z tą łodzią. Nie wiem czy u innych podziała, ale ja zapisałem stan gry w doku i później wyszedłem do tego korytarzu gdzie sabotowaliśmy te pierdoły i wszedłem spowrotem do poziomu z łodzią i spuściłem ją do wody jak wybuchła, reload i tak kilka razy, za 4 razem łódź nie wybuchła. xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Draakull, niestety twój sposób w moim przypadku nie podziałał. Jak łódź wybuchała, tak nadal tak robi. Ma ktoś inny sposób? ;)

Hmmmm... jeżeli dobrze kojarzę moment w grze... może uszkodziłeś ją próbując dostać się do pokoju z "guziczkiem" na który trzeba nacisnąć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż... problem z łodzią? Nie musisz akurat do niej wchodzić ale to zależy. :P

Musisz rozwalić ściankę w tym bunkrze, nacisnąć guzik i spadnie łódź a jak wybucha to już nie wiem... można popłynąć ale nie radzę. :P

A co do Hendrix'a... to jak go eskortujesz a się ruszyć nie chce to chyba nie wykonałeś takiego jednego zadania. Powinieneś pójść i jakiś gaz puścić czy coś w tym stylu. Dopiero wtedy tego Hendrix'a będziesz eksortował. Ale sam eskort jest trudny. Bo jak będzie za tobą łaził to albo ty zginiesz albo on. Szczególnie jak wejdziesz do wielkiej hali gdzie będzie coś wpisywać. :P

A tak wogóle to Fash Gordon : ty już kończysz grę. ^^

Ja ją na starym kompie kiedyś przeszedłem... :]

A tak wogóle to: mam Vistę. Rozpakowałem Pure Faction. Odpalam za pomocą Pure Faction. I nic. Czarny ekran, dźwięk i komunikat. W opcjach ustawiałem to 32 MB ale jakoś tak dziwnie idzie... wpisuje się ale tak jakby się nie zapisało... a ja chcę wrócić do starych czasów... ;(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, nacisnąłem guzik, gdy technik odliczył do jednego. A do pomieszczenia z tym przyciskiem od łodzi dostałem się dzięki materiałom wybuchowym podłożonym na ścianie po lewej od zablokowanych drzwi. Jest w ogóle inny sposób na dostanie się do środka? Być może wybuch mógł uszkodzić łódź, ale inaczej tam nie wejdę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W grze jest chyba jakiś bug bo jak rzucam ładunek wybuchowy i podchodzę do niego (nie wysadzam go) naciskam USE, ten wraca do mnie jako podwójny. I tak: mam 19, rzucam, podnoszę, mam 20 :)

LEGO Faction ukończyłem w jakieś 20 min a samą grę dopiero zaczynam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...