Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Motczak

Rozwiązany: Tablet do 1000złotych

Polecane posty

Witam,

prosiłbym o pomoc w wyborze najrozsądniejszego tabletu w cenie do 1000zł ale tylko w sklepie SATURN (ponieważ wygrałem tam bon upominkowy 500zł).

Moje wymagania to przede wszystkim płynne działanie, dobra jakość wykonania ekranu (tablet będzie również służył a właściwie oprócz internetu przede wszystkim do e booków), 7 cali w zupełności wystarczy - miło by było żeby sprzęt był w miarę solidny i wytrzymał troche czasu...

Co do baterii dobrze jakby z 6-7 godzin użytkowania bez internetu wytrzymała, 3G jakoś szczególnego zapotrzebowania nie mam.

Z wywiadu który sam dokonałem wydaje mi się że najlepszym wyborem byłby google nexus 7 (2013) natomiast spotkałem sie w internecie z wieloma opiniami że nexusy mają dużo wad fabrycznych i że bywają z nimi problemy techniczne

Z góry dzieki za pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Nexus. Jak nie potrzebujesz 3G to dorwiesz go w dobrej cenie (a pierwszą generację to już w ogóle), a jest znacznie lepszy niż inne chińskie tablety. Ja kupiłem Navroad Nexo 3G, niby fajny na papierze itp. ale zawiesza się, bateria szaleje itp. Do domu jest OK gdzie gniazdko jest pod ręką i można na spokojnie restartować, ale żeby na nim polegać w jakiejś podróży czy coś - nie ma szans. A z Nexusem pewnie takich problemów nie ma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie wyłącznie najnowszy Nexus 7. Wersja 16 gb jest za 999 zł, ale lepiej dopłacić do droższej 32 gb ( brak wejścia na karte pamięci). Nexus jest bardzo solidnie wykonany, uzywałem od znajomego kilka razy. Posiada procesor : Qualcomm Snapdragon S4 Pro, 1,5 GHz

a układ graficzny to : Adreno 320 + 2 gb ramu. Jest to tablet z najwyższej półki wydajnościowej i wykonania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...