Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Nie chodzi o serwery tylko poprostu jak naciskam gra Internetowa to mi sie nic nie dzieje na początku swoi w Głównym Menu przez parę minu puzniej pokazuje się obrazek i pisze Łączenie... Prosze Czekać i tak mam już o 30 minut ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posiadam dolaczona do cd action gry Kozacy 2, chcialem dodac mapy ktore mozna za free sciagnac z neta, paczka zawiera mapy wykonane przez cenege ale wymaga gry zpachowanej na v1.1 tak wiec z paczowalem, wgralem mapy i klops, alert zabezpieczenia i procze wlozyc plyte z gra :/

Da sie cos z tym zrobic moze cd action wyda jakis swoj patch na ta v1.1? :P

Proszę o dopisywanie się do istniejących tematów.-mateusz(stefan)

ok sry

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema...

Mój problem z tą grą jest następujący: Włączam gre i co dwie minuty się robi czarny ekran i nic muszę wyłączyć monitor i jak go włącze to wtedy gra działa na dwie minuty ale potem znowu to samo i wyskakuje mi informacja o rozdzielczości 1440 na 900 o co chodzi mam monitor panoramiczny ;>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów.

Mam pewien problemik z Kozakami po instalacji gry, podczas wykonywania misji w pewnym momencie wyskakuje mi błąd "There are too much handlers" nie wiem o co chodzi, ale gdy daje okej wywala mnie z gry. Może wiecie czym jest to spowodowane??

Mój config:

GeForce 7600 gt 256 128 PCI-E

Athlon 3200 + AM2

Geil 2 GB 800 MHZ

Asys m2n-sli deluxe s. 570 AM2

Proszę o pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie również pojawia się problem z ciemnym ekranem po uruchomieniu kampanii albo potyczki. Jednak znalazłem na to sposób (głupi, ale jednak ;) ) otóż gdy robi mi się ten ciemny ekran, zaczynam histerycznie klikać myszką (10-15 razy wystarczy). Po chwili normalnie zaczyna mi się ta misja/potyczka itp ;) co ciekawe, jeśli tego nie zrobię, nie wczytuje się wcale. Napiszcie mi czy u was to też pomogło, jeśli tak, to śmieszna sprawa, skoro trzeba takie rzeczy robić ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...