Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AngelsDeath

Rozwiązany: Diablo 2: Lord of Destruction - gra się nie uruchamia

Polecane posty

Siema, mam mały problem. Ostatnio zainstalowałem sobie Diablo 2 z dodatkiem LoD i jak uruchamiam grę to intro się pokazuje normalnie, ale jak się kończy to nagle pokazuje mi się czarny ekran i muzyczka w tle :l próbowałem uruchomić grę w trybie zgodności z XP i nie pomogło. Poratujecie ? :| mam kartę graficzną GTX660

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj dwóch rzeczy.

Przy końcu instalacji powinno się pojawić okno z wyborem czy odpalić grę w 2D czy 3D. Niektóre karty się buntują, jeśli wybierze się niewłaściwa opcję.

Uruchom video test (plik D2VidTst.exe) i tam można to zmienić. Być może w tym tkwi problem.

Ewentualnie spróbuj (jeśli tego jeszcze nie zrobiłeś) zainstalować łatkę 1.13c.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj dwóch rzeczy.

Przy końcu instalacji powinno się pojawić okno z wyborem czy odpalić grę w 2D czy 3D. Niektóre karty się buntują, jeśli wybierze się niewłaściwa opcję.

Uruchom video test (plik D2VidTst.exe) i tam można to zmienić. Być może w tym tkwi problem.

Ewentualnie spróbuj (jeśli tego jeszcze nie zrobiłeś) zainstalować łatkę 1.13c.

Zainstalowałem łatkę i też to nic nie dało. Sposób z video testem też się na nic nie zdał ;f

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnim pomysłem jaki mam, to wyłączenie kodeków ffdshow. Miałem tak np. w Sacred. Tez muzyka w tle była, a czarny ekran. Ja mam k-lite codec pack. Wchodzi się w ffdshow video decoder configuration -> DirectShow control i dodaje plik exe z diablo 2 w zakładce don't use ffdshow in:

Jeśli to nie pomoże, to nie wiem co jeszcze poradzić. Jak rozumiem masz najnowsze sterowniki do karty?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnim pomysłem jaki mam, to wyłączenie kodeków ffdshow. Miałem tak np. w Sacred. Tez muzyka w tle była, a czarny ekran. Ja mam k-lite codec pack. Wchodzi się w ffdshow video decoder configuration -> DirectShow control i dodaje plik exe z diablo 2 w zakładce don't use ffdshow in:

Jeśli to nie pomoże, to nie wiem co jeszcze poradzić. Jak rozumiem masz najnowsze sterowniki do karty?

Tak, mam najnowsze sterowniki do karty. A z tym ffdshow zaraz sprawdzę wink_prosty.gif

Krucho, ni dało rady :|

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...