Jump to content
Sign in to follow this  
mikiii13

Rozwiązany: Call of Duty Modern Warfare 3 - Brak możliwości instalacji

Recommended Posts

Podczas instalacji Modern Warfare 3 mam mały problem. Zaczyna się normalnie lecz zatrzymuje się na "tworzenie lokalnych plików gry - Przygotowywanie plików gry Call of Duty Modern Warfare 3 - Multiplayer" (dla singleplayera normalnie mi przeleciało). Tak czekam już chyba 3 godziny. Nic nie ruszyło. Próbowałem włączać instalację od nowa resetować komputer i nic. Instaluję z płyty, nie pobierane. Dodam jeszcze, że wcześniej normalnie mi się instalowało. Szukałem w google, lecz nie znalazłem żadnego rozwiązania. I wolałbym uniknąć pobierania tych 30 GB...

Spróbuj skopiować pliki z płyty na dysk twardy i z dysku zainstaluj. Miałem taki sam problem z innymi grami, również tymi z cd-action i skopiowanie na dysk pomogło. Tylko nie wiem jak wygląda to w przypadku 2 płyt, chyba musisz z obu zawartość do jednego folderu wrzucić. I tak po zainstalowaniu z dysku lub płyty czeka cię aktualizacja ok 6 gb :P

Nic nie dało :\ Dalej to samo. Próbowałem najpierw jedną płytę, a potem obie naraz do jednego folderu.

EDIT: Już sobie poradziłem. Pobrałem najpierw 14 GB kampanii, a potem musiałem pobrać dosłownie 5 mb do multi (nie wiem dlaczego, kiedy instalowałem z płyty pokazywało, że potrzebne jest ponad 30 GB miejsca a ostatecznie zajęło trochę ponad 14 i wszystko działa) Tak czy siak dzięki!

Edited by mikiii13

Problem rozwiązany, więc temat zamykam.

W razie potrzeby otwarcia tematu, proszę o kontakt przez PW.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...