Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Snorko2

Podwójny problem

Polecane posty

Witam, mam pewien problem dotyczący sfery tabletów i klawiatury USB do niego.

Zbliżają się święta, dostanę trochę kasy i zamierzam sb kupić tablet.

Moja dziewczyna dostała od wujka Pentagrama Quadra 7, szukałem czegoś pokroju tego, by nie był za drogi, 350zł to rozsądna cena i raczej się skuszę na ten, chyba, że są jakieś ciekawsze propozycje do 350 zł, to chętnie wysłucham.

Druga sprawa tyczy się klawiatur, poprosiła mnie o wybranie jakiejś klawiatury, mieszam się raczej pomiędzy klawiaturą zewnętrzną, a etui + klawiatura (to raczej lepszy wybór).

GASIA USB KB V11 (nie wiem czy dostępny w Polsce, nie znalazłem sklepu w sieci)

http://teltab.pl/Etui-z-klawiatura-do-tabletu-Pentagram-Quadra-7-Ultra-Slim Ten raczej wygląda na lepszej jakości 7" akurat pod Quadrę, z tym, że drogo, widziałem wiele więcej tańszych ofert, z tym, że zdjęcia nie są nawet tego etui i nie wiem jak się do tego odnieść. W każdym razie:

Klawiatura w przystępnej cenie do Quadry 7

Tablet do 350 i czy może to być ta Quadra.

Dzięki i proszę o możliwie jak najszybsze odpowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Etui nigdzie taniej nie znajdziesz, z moich obserwacji. Tablet jest świetny, sam go posiadam i chyba nie lepszego wyboru. Alternatywą może być Ainol Novo 7 Crystal II, bardzo podobny do Pentagrama, z tym że jest cięższy i ma przede wszystkim dosyć żałosną matrycę TN, ale jest spoko. Ale do niego mogą być tańsze etui + klawiatura, sam tablet jest minimalnie tańszy.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...