Jump to content
Surley

Telefony w play 4.0 unlimited

Recommended Posts

Witam. Przymierzam się do zakupu abonamentu w play wraz z telefonem. Wybrałem pakiet 4.0, pozostaje mi tylko wybrać telefon. Zastanawiam się pomiędzy Samsung galaxy core, a LG swift L7 II spośród tych: http://www.play.pl/telefony/Telefony_mnp/?baseOffer=1. Który waszym zdaniem byłby lepszy i czy jest sens dopłacać ponad 100 zł do LG L9? A co sądzicie o samym tym pakiecie? :)

Link to comment
Share on other sites

Lepszy jest LG Swift L7 II, tego mógłbym ci polecić. Nie ma raczej sensu dopłacać do L9 II, serio. Na papierze są różne rzeczy, ale gdy używasz smartfona to raczej tego nie odczujesz. Co do samego pakietu to się o nim nie wypowiem ale z tego co słyszałem to dobra oferta.

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

No jakbym miał Ci polecać któryś z tych dwóch telefonów to bym zgrzeszył. Jeśli nie ma nic ciekawszego w tej ofercie to jedyna sensowna opcja jaką widzę to dopłata do LG L9.

EDIT: Widzę w tej ofercie LG F5 ale z dopłatą 179zł i nie wiem czy masz teraz tyle pieniędzy. Byłaby to dobra propozycja przy tym abonamencie, sam go nie używałem ale ze strony technicznej wygląda ciekawie. Poczekaj jednak na opinię kogoś bardziej obeznanego.

Edited by cayen
Link to comment
Share on other sites

Jeśli możesz, to jedyną sensowną i tanią opcją jest dopłata do LG L9. Kupowanie Core'a czy L7 II jest nieopłacalne. Swoją drogą, to jeszcze 2 tygodnie temu, LG F5 w Play w abonamencie 49,99 kosztował całe 299 złotych. Teraz widzę, że zrobili "promocję świąteczną"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...