Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cayen

Rozwiązany: Słuchawki nauszne/dokanałowe do biegania <100zł

Polecane posty

Witam, jakie polecicie słuchawki, najlepiej dokanałowe ale jeśli będą dobre i nie będą wypadać to jak najbardziej douszne. Muzyka to głównie rap. Źródło HTC One SV. Najlepiej też żeby ładnie się prezentowały biggrin_prosty.gif

Myślałem nad:

AKG K315

Brainwavz Alpha

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XeoN lepiej odpowiadaj za dnia : D Napisane, że głównie RAP ! Te Philipsy serio dobre ? Ich cena to niecałe 40zł.

Najbardziej spodobały mi się właśnie Philipsy głównie z powodu ceny ale też Delty. Podaj jak możesz też jakieś modele douszne, ale żeby dobrze się trzymały choć tutaj chyba dokanałowe wygrywają. Co powiesz o tych AKG ?

EDIT: Co powiesz o AKG K321?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zdecyduję się na te Philipsy, cena na prawdę kusząca, a skoro piszesz, że takie dobre to nawet jak kabel padnie to 30zł nie jest aż tak szkoda. Poleciłbyś jakieś sklepy ze słuchawkami ?

Możesz jeszcze coś więcej napisać na temat Brainwavz Delta i Soundmagic PL11 ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli Philipsy są na tyle dobre, że nie warto dopłacać do czegoś innego w cenie do 100zł ?

A jakby limit wynosił np. 150zł, byłaby już większa różnica ? Chodzi TYLKO do dokanałowe, możesz podać jakieś modele. Choć i tak pewnie zdecyduję się na Philipsy, bo po co przepłacać :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NuForce NE-770X, jak do rapu to sa ekstra jednak odradzam każdemu psuły sie co miesiąc i po 5 wizycie w serwisie zażądałem zwrotu pieniędzy. Obecnie mam soundmagic e10 i polecam, bardziej zrównoważony dźwięk mam model z przewodem teoretycznie srebrzonym :) A z modeli do 100zl to alpha jak najbardziej kiedyś kupowałem je po 40zl i za ta cene to nie maja konkurencji. Jak dla mnie było za bardzo basowe, choć dużo zależy od Playera z którego będziesz słuchał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...