Jump to content
michalcie3

klawiatura do 200zł

Recommended Posts

Witam ostatnio postanowiłem wymienić klawiaturę na inną.Czytałem nowy nr CD-Action i jestem ciekaw czy klawiatura Tracer Avenger jest już dostępna w sprzedaży czy jeszcze nie?

Aby nie było problemu z tematem to jeśli ta klawiatura nie jest jeszcze sprzedawana to jaką kupić?Zależy mi na niebieskim podświetleniu,łatwym wciskaniu klawiszy i ich standardowym ułożeniu.Fajnie jakby była ona jeszcze czarna.

Produkty Tracera nie są najlepszej jakości, po jakimś czasie w końcu by się rozpadła (patrząc na inne ich produkty), nawet jeśli nie, to jednak lepiej chyba nie ryzykować, prawda? smile_prosty.gif

1. Cena. Ile maksymalnie możesz na klawiaturę przeznaczyć?
  2. Skok klawiszy. Wysoki, tak jak w zwyczajnych klawiaturach, czy niski jak w laptopach?
  3. Dodatkowe wymagania. Czy podświetlenie jest wymagane? Jeśli tak to może być inny kolor? Czy podkładka pod nadgarstki jest wymagana? Czy klawisze makro (programowalne) są wymagane? A klawisze multimedialne (przewijanie, pauza, ustawianie głośności)?

Edited by DanteGamer

Nie, to jest niski. Żadna klawiatura przeznaczona do gier nie ma tak niskich klawiszy jak te w laptopach, to był przykład, żeby wiedział o co chodzi. Klawisze w klawiaturach gamingowych dzielą się na niskie jak w ZM-K200M i wysokie jak w Avenger.

Razer Marauder StarCraft 2, Genius Imperator Pro, Thermaltake Knucker.