Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ellusion

Rozwiązany: Steam - dołączanie do biblioteki gier steamowych, ale niesteamowych.

Polecane posty

Parę ładnych lat temu kupowałem sukcesywnie kupowałem gry z serii Warhammer 40k: Dawn of War w wydaniu Extra Klasyka Next. Stwierdziłem, że dobrze by było mieć przyłączone do biblioteki Steam. Jednakże tutaj pojawia się problem. Przeszukując internet pod kątem takiego problemu trafiłem na listy gier "podpinalnych" pod Steam, ale na żadnej nie było mowy o Warhammerze. Czy w tym momencie pozostaje mi napisanie do supportu platformy z tym problemem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sensie chcesz je podpiąć tak żebyś mógł je ściągać przez Steam i ogólnie były przypisane do konta? Bo jak tak, to tak się nie da.

Możesz najwyżej użyć opcji "Add a Non-Steam Game" i wskazać Dawn of War, to będziesz mógł go uruchamiać z poziomu Steama i będzie pokazywało na twoim profilu, że w niego grasz.

Ah i mówimy o Dawn of War I, nie II, prawda?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, chodzi o DoW I i tak, chodzi o dokładnie taką sytuację jak opisałeś w pierwszym zdaniu. Chciałem potraktować Steam jako dodatkowe zabezpieczenie przed utratą danych (np. porysowane płyty).

W takim wypadku proszę o zamknięcie tematu, bo rozwiał on wszelkie moje wątpliwości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...