Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AndreVegas

Pc za ok.2500zl(Muzyka)

Polecane posty

Interfejs na razie chciałem kupic focusritte 2i2 ,nie długo dokupię pewnie karte uad 2 solo lub duo zależy od budżetu.Interface będę potrzebowal tylko do słuchawek beyerdynamic 990 pro,jak się przeprowadze to może kupie jakies monitorki KRk lub Genelec 8030/8040 jeśli fundusze pozwola,narazie zadowolę się dobrymi słuchawkami.[...ciach...]

To Twoje pieniądze i możesz je wydać jak chcesz. Moim zdaniem to co poleciłem to lepsza opcja. Na Twoim miejscu unikałbym zewnętrznych interfejsów - kupujesz stacjonarkę a nie laptopa. Też chciałem super wybajerzony zewnętrzny interface, ale znajomy mi to wyperswadował i kazał brać ESI - to wziąłem. Za te pieniądze po prostu nie ma lepszego intefejsu do domu. Xenyxa 802 jechali w necie strasznie, a jest co najmniej tak samo dobry jak Yamaha i Soundcraft (i tańszy). Tym sposobem w cenie zewnętrznego interface masz kompletny system audio z możliwością podpięcia kilku instrumentów/mikrofonów. Jakość nagrań jest obłędna (jak na domowe warunki). Jedynym interfacem który mógłbym polecić jest Roland UA-55, ale jednak ma troszkę gorsze stery. Twoja kasa rób jak chcesz. Ja swojego sprzętu używam od ponad roku i gdybym stał teraz przed wyborem I/O, miksera i monitorów, to kupiłbym Julię XTe, Xenyxa 802 i KRK RP5 - czyli to co mam teraz. Nawet znajomy chwalił że to ESI wcale nie ustępuje jego TC Connect 6, a ma o wiele lepsze stery. Nie chcę Ciebie przekonywać, że to jedyna słuszna droga. Koledzy radzą co do bebechów, bo ich pewnie tony przerzucili. Ja radzę w kwestii interfejsu, bo trochę tych gratów przerzuciłem i wiem co bym chciał mieć a co nie. Robisz jak zechcesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...