Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Daniel82

FIFA 14 - Ultimate Team i ucieczka z meczu

Polecane posty

Witam, grając sezony w Ultimate Team mam problem dokończyć jakiś mecz, ludziska na potęgę uciekają po czym nie dostaję żadnych monet czy punktów za wygrany mecz. Czy osoba uciekająca ma jakieś konsekwencje z tego tytułu i czy w ogóle jest sens w to grać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym problem, że konsekwecje za to są małe. Po prostu każdy gracz ultimate team ma taką statystykę - stosunek rozegranych meczów, do tych opuszczonych. Jeśli procent opuszczonych meczów jest wysoki, to dostaje mniej monet za każdy kolejny mecz jaki rozegra. I jeśli wygrywasz mecz, to mimo że przeciwnik go opuści i tak dostaniesz punkty. Co innego jeśli go remisujesz, lub przegrywasz. Upewnij się też, czy te rozłączenia nie są spowodowane z twojej strony. Ja jestem obecnie w 1 lidze i ragequity zdarzają się bardzo rzadko. Czasem też serwery EA szwankują i rozłączają graczy. Jak dla mnie - jak najbardziej warto grać, tak jak mówiłem mnie takie sytuacje zdarzają się raz na ruski rok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy wygrywam z cztery zero jest pauza i wyskakuje komunikat o utracie połączenia po czy nie dostaję żadnych monet kiedy wychodzę pokazuje się tabela, że punkty zostają dodane ale po wyjściu punkty ani mecz nie zostaje zapisany w statystykach jedynie piłkarze mają coraz gorszą kondycję. Tak jest po wyjściu przeciwnika? Mowa tylko o Ultimate Team. Cztery mecze miałem zwycięskie a dalej w dziesiątej lidze muszę się męczyć

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygrałem mecz i po ostatnim gwizdku nie dostałem ani monet ani punktów i tak jakby mecz się nie odbył ale kondycja zawodnikom spada więc jakiś problem mam w grze.

A więc potrzebuję pomocy. Wylogowałem się zalogowałem od nowa i cały czas to samo po każdym meczu nie dostaję pieniędzy i nie przybywa mi punktów natomiast w statystykach piłkarze te mecze maja rozegrane ale klub ma tylko dwa i od tego czasu żaden mecz mi się nie zapisuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...