Jump to content
Daniel82

FIFA 14 - Ultimate Team i ucieczka z meczu

Recommended Posts

W tym problem, że konsekwecje za to są małe. Po prostu każdy gracz ultimate team ma taką statystykę - stosunek rozegranych meczów, do tych opuszczonych. Jeśli procent opuszczonych meczów jest wysoki, to dostaje mniej monet za każdy kolejny mecz jaki rozegra. I jeśli wygrywasz mecz, to mimo że przeciwnik go opuści i tak dostaniesz punkty. Co innego jeśli go remisujesz, lub przegrywasz. Upewnij się też, czy te rozłączenia nie są spowodowane z twojej strony. Ja jestem obecnie w 1 lidze i ragequity zdarzają się bardzo rzadko. Czasem też serwery EA szwankują i rozłączają graczy. Jak dla mnie - jak najbardziej warto grać, tak jak mówiłem mnie takie sytuacje zdarzają się raz na ruski rok.

Link to comment
Share on other sites

Kiedy wygrywam z cztery zero jest pauza i wyskakuje komunikat o utracie połączenia po czy nie dostaję żadnych monet kiedy wychodzę pokazuje się tabela, że punkty zostają dodane ale po wyjściu punkty ani mecz nie zostaje zapisany w statystykach jedynie piłkarze mają coraz gorszą kondycję. Tak jest po wyjściu przeciwnika? Mowa tylko o Ultimate Team. Cztery mecze miałem zwycięskie a dalej w dziesiątej lidze muszę się męczyć

Link to comment
Share on other sites

Wygrałem mecz i po ostatnim gwizdku nie dostałem ani monet ani punktów i tak jakby mecz się nie odbył ale kondycja zawodnikom spada więc jakiś problem mam w grze.

A więc potrzebuję pomocy. Wylogowałem się zalogowałem od nowa i cały czas to samo po każdym meczu nie dostaję pieniędzy i nie przybywa mi punktów natomiast w statystykach piłkarze te mecze maja rozegrane ale klub ma tylko dwa i od tego czasu żaden mecz mi się nie zapisuje.

Edited by Daniel82
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...