Jump to content
TheInvisible

Steam usunął mi gry, które kupiłem w Humble Bundle

Recommended Posts

Parę tygodni temu kupiłem Humble Bundle z: Batmanem AA i AC, Scribblenauts, Władca pierścieni Wojna na północy, Fear 2 i Fear 3. Dziś przyszła do mnie wiadomość z pomocy technicznej Steam że gry zostały usunięte z mojego konta, ponieważ nie zgadza się sposób płatności czy coś takiego. I faktycznie, wszystkie te gry zostały usunięte z mojego konta. Co mam zrobić aby odzyskać te gry? Boję się, że po tym jak ostatnio kupiłem Humble Jumbo Bundle to mi te gry też usuną :/ P.S. Nigdy nie używałem żadnych hacków na koncie czy czego w tym stylu.

Link to comment
Share on other sites

Podałeś za mało szczegółów, ale najbardziej prawdopodobną opcją jest to, że nastąpił chargeback.

Jeśli kupowałeś pakiet sam, to sprawdź, czy transakcja nie została cofnięta, jeśli nie, to pisz do supportu Humble Bundle. Jeśli tak, to najpierw dowiedz się dlaczego i następnie pisz do supportu.

Jeśli odkupiłeś pakiet od kogoś innego, to niestety, ale przypuszczam, że ten ktoś użył kradzionej karty kredytowej. W takim przypadku masz szczęście, że skończyło się tylko usunięciem gier z biblioteki, bo za takie coś można dostać ostrzeżenie lub nawet bana na Steamie. W takim przypadku o grach możesz właściwie zapomnieć, możesz jedynie spróbować odzyskać kasę.

Link to comment
Share on other sites

Czyli koleś pewnie kupił pakiet i potem cofnął transakcję. Ponieważ nie wolno handlować Humble Bundle'ami, to masz problem, bo support Steam oraz Humble Bundle Ci nie pomogą i najpewniej koleś o tym wie. Możesz spróbować się z nim kontaktować, ale nie wróżę sukcesów.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...