Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

TheInvisible

Steam usunął mi gry, które kupiłem w Humble Bundle

Polecane posty

Parę tygodni temu kupiłem Humble Bundle z: Batmanem AA i AC, Scribblenauts, Władca pierścieni Wojna na północy, Fear 2 i Fear 3. Dziś przyszła do mnie wiadomość z pomocy technicznej Steam że gry zostały usunięte z mojego konta, ponieważ nie zgadza się sposób płatności czy coś takiego. I faktycznie, wszystkie te gry zostały usunięte z mojego konta. Co mam zrobić aby odzyskać te gry? Boję się, że po tym jak ostatnio kupiłem Humble Jumbo Bundle to mi te gry też usuną :/ P.S. Nigdy nie używałem żadnych hacków na koncie czy czego w tym stylu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podałeś za mało szczegółów, ale najbardziej prawdopodobną opcją jest to, że nastąpił chargeback.

Jeśli kupowałeś pakiet sam, to sprawdź, czy transakcja nie została cofnięta, jeśli nie, to pisz do supportu Humble Bundle. Jeśli tak, to najpierw dowiedz się dlaczego i następnie pisz do supportu.

Jeśli odkupiłeś pakiet od kogoś innego, to niestety, ale przypuszczam, że ten ktoś użył kradzionej karty kredytowej. W takim przypadku masz szczęście, że skończyło się tylko usunięciem gier z biblioteki, bo za takie coś można dostać ostrzeżenie lub nawet bana na Steamie. W takim przypadku o grach możesz właściwie zapomnieć, możesz jedynie spróbować odzyskać kasę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem od gościa z Steam trading group to humble, dziś otrzymałem ze steama odpowiedź:

"Dziękujemy za skontaktowanie się z pomocą techniczną Steam.

Twój klucz został unieważniony na prośbę wydawcy.

Skontaktuj się ze sprzedawcą, aby uzyskać więcej informacji."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli koleś pewnie kupił pakiet i potem cofnął transakcję. Ponieważ nie wolno handlować Humble Bundle'ami, to masz problem, bo support Steam oraz Humble Bundle Ci nie pomogą i najpewniej koleś o tym wie. Możesz spróbować się z nim kontaktować, ale nie wróżę sukcesów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...