Jump to content
MQc

Wybierz najlepszą grę 2013 roku!

Recommended Posts

Saints Row 4, drugie miejsce to Battlefield 4 . Niewiem czemu wszyscy tak narzekają na battlefield działa płynnie na złomach do tego nieźle wygląda, żadnych błędy u mnie nie występują o których inni się rozpusują .

Czy ktoś grał we WSZYSTKIE w/w gry? Bo tylko wtedy mógłby ocenić która Z NICH jest najlepsza.

Ja nie grałem w żadną z nich hihi, ale sobie zagłosuję na Europę Universalis IV (gram w Victorię 2 i jest super), GTA pewnie w klimatach GTAIV a nie lubie tych bandytów (szkoda że to nie gra w klimatach Mafii) , z listy zagrałbym jeszcze może w Asasyna, reszta niezbyt mnie interesuje.

Czy ktoś grał we WSZYSTKIE w/w gry? Bo tylko wtedy mógłby ocenić która Z NICH jest najlepsza.

Ja nie grałem w żadną z nich hihi, ale sobie zagłosuję na Europę Universalis IV (gram w Victorię 2 i jest super), GTA pewnie w klimatach GTAIV a nie lubie tych bandytów (szkoda że to nie gra w klimatach Mafii) , z listy zagrałbym jeszcze może w Asasyna, reszta niezbyt mnie interesuje.

Tylko w EU IV nie grałem. :P

Czuję w kościach wygraną GTA V

Minęły 2 dni i co? GTA rzeczywiście wygrywa. Szkoda, bo w tym roku nieźle obrodziło nam w segmencie ciekawych gier niezależnych, a one niestety nie mają szans w tak oczywistym plebiscycie popularności.

To ja idę być hipsterem gdzie indziej :)

Edited by Xerber

Ja swoje serduszko w tym roku oddałem Larze, i to właśnie na nią oddałem mój głos. Najnowszy Tomb Raider jest po prostu niesamowity. Tak fantastyczny restart serii zasługuje na uznanie, tym bardziej, że (w moim uznaniu) może mu dorównać z tego zestawienia jedynie Assassin's Creed IV: Black Flag (na którego nie zagłosowałem, ze względu na przestarzałe sekwencje miejskie).

Ja powiem tak, fanem GTA jestem od ponad 10lat. Zaczynałem od 2 ale głos oddałem na świętych. Od rockstar dostaliśmy wielkie obietnice a sam produkt nie był już tak dobry. Moim zdaniem trochę za mało postaci 2 palnowych. Nie mówię o misjach pobocznych tylko o fabule, a te które były nie wpaadły w pamięć tak bardzo jak te z "ery gta 3". Napadów było mało i do końca gry praktycznie nic z nich nie zarobiliśmy. Online wypadło kiepsko 16 graczy na takiej mapie no i problemy z tym trybem. Często cięzko znaleźć kogoś do wykonania misji lub jakiegoś deadmatchu. Dowolna zmiana postaci ma pewne ograniczenia. Od twórców sr iv nie otrzymaliśmy jakiś wielkich obietnic a po uruchominu gry okazało się, że przerosła moje oczekiwania, dobra fabuła, ciekawe misje, supermoce no i te żarty z takich gier jak mgs czy seria mass effect. Można powiedzieć, że fabularnie była to parodia gier (taki straszny film czy naga broń w wersji gry) a jako gra była połączeniem San Andreas i Infamous.

Zdecydowanie Bioshock: Infinite.

GTA V to właściwie znowu to samo z większą ilością wszystkiego i nie ukrywam, lekko się zawiodłem na tej grze.

Czwarty AC? Do Assasinów siadałem zawsze jakiś czas po premierze podczas różnych obniżek cen bo wiem, że mogę spodziewać się często tego samego. Być może jest inaczej ale nie próbowałem.

Zastanawiałem się jeszcze nad oddaniem głosu na 'Metro..' jednak pomimo fantastycznego systemu walki górę nad egranizacją wzięła dużo lepsza fabuła. Nie mniej jednak to właśnie w 'Last Light' grało mi się w tym roku najprzyjemniej. :)

Jedyny słuszny wybór to wg mnie Tomb Raider. Uncharted ma się od tego tytułu uczyć albo po prostu siedzieć cicho i nie cwaniakować. A jak widzę GTA V to rzygam i wcale nie tęczą, bo to tytuł nudny nieciekawy i zabugowany. A Ubisoftowi mam ochotę jaja urwać za to co zrobili z nowym Assasynem. I to tyle. Wesołych Świąt!

@gregu192

Widać, że nie grałeś ani w Uncharted, ani tym bardziej w GTA V, bo straszne banialuki piszesz. I to w Święta. sad_prosty.gif

A AC4 to naprawdę dobra gra, w ogóle się nie czuje, że to kolejny Asasyn tylko jakby zupełnie nowe IP w pirackich klimatach.

Edited by Rudyrydz

Oczywiście że The Last Of Us. Gra pod względem fabularnym jest po prostu mocarna, a reszta elementów takich jak bohaterowie, gameplay, audio czy grafika wcale nie odstają od reszty. Naughty Dog pokazało klasę. Tak powinno robić się gry typowo Next-Gen!

Ja uwazam ze tą grą to Battlefield 4.. błędy byly, fakt.. ale jest wielka poprawa i gram juz bez ŻĄNYCH problemów. Co do reszty nie bedę sie wypowiadał tym bardziej o GTA bo nie na PC i to jest wielki minus. Moj głos nic nie zmieni, ale coż.

Minęły 2 dni i co? GTA rzeczywiście wygrywa. Szkoda, bo w tym roku nieźle obrodziło nam w segmencie ciekawych gier niezależnych, a one niestety nie mają szans w tak oczywistym plebiscycie popularności.

To ja idę być hipsterem gdzie indziej smile_prosty.gif

Czy to nie oczywiste, że nie wygrywają najlepsze tylko najpopularniejsze tytuły/ z najlepszą reklamą? Frekwencja na głosowaniu indyków byłaby 10-krotnie mniejsza, pomijając fakt, że głosowałyby osoby które nie zagrały w żaden tytuł. Tak było, jest i będzie i to się raczej nie zmieni...

Swój głos oddaję na Europa Universalis IV, część która wniosła serię na nowy poziom, jednocześnie zadowalając fanów jak i przyciągając nowych graczy. Przykład jak robić sequel idealny.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...