Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MQc

Wybierz najlepszą grę 2013 roku!


Polecane posty

Szkoda, ze ludzie nie potrafia brac uczciwego udzialu w zabawie (bo ta ankieta taka zabawa w koncu jest - nie jest to ani konkurs, ani zadne nagrody na uczestnikow i zwyciezcow nie czekaja). Oby tym razem wyszlo lepiej, bez dziwnych wydarzen, manipulacji i hejtu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można oddać głos na SR4? Przecież ta gra jest bardziej odgrzewanym kotletem niż nowy COD... Nawet nie chciało im się zrobić nowej mapy albo zmienić oprawę wizualną (zmienili tylko leciutko oświetlenie bo prawie cały czas tam jest noc)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu SR4? Bo daje od groma radochy z gry. Może i odgrzewany kotlet, ale nie jak CoD, SR4 jest jak powiększony i doprawiony kotlet. Więcej akcji, więcej HUMORU co jest jedną z większych zalet, ogólnie więcej i lepiej. Takie kotlety mogę odgrzewać jeżeli w takim stylu :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AC IV. Czemu? Bo to jedna z niewielu tegorocznych "dużych" gier, która nie zawodzi. Bo to jeden z lepszych sandboxów ostatnich lat. Bo Ubi pokazało że można robić dobre gry, mieć dobre podejście do graczy, że jak się chce to można. Oczywiście to tylko moje skromne zdanie. A inne gry? Mnie osobiście bardzo zawiodły. No może nie do końca bo tego właśnie się po nich spodziewałem. Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Metro Last Light. Ten rok był bardzo słaby jeśli chodzi o gry, natomiast najciekawszą pozycją tegoroczną było właśnie nowe Metro. Być może wpisałbym tu Saints Row 4, ale kupiłem we wrześniu i nie zdążyłem jeszcze w niego pograć. Aha - w tym roku najbardziej jednak ucieszyłem się z konwersji Brutal Legend na pc i gdyby można było, to oddałbym głos właśnie na produkcję Schaffera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, konsolowe pozycje w ogóle ominąłem, bo nie grałem. Bioshock to w ogóle nie moje klimaty, w ogóle za serią nie przepadam. Mój głos padł na Assassin's Creed: Black Flag, które swoją rozgrywką przyciągnęło mnie na kilkadziesiąt pięknych godzin grania (jeszcze nie dozbierałem wszystkiego na 100% synchronizacji). Cała gra posiada swój niesamowity klimat - od bohaterów, przez fabułę kończąc na lokacjach, które z przyjemnością się odkrywa.

Ps. Czemu nie ma Batmana?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnialem wczesniej napisac - glos powedrowal na Assassin's Creed IV: Black Flag - za wniesiony do serii powiew swiezosci. Jak widac wystarczy miec pomysl na rozwiniecie najlepszych elementow serii i stworzenie wokol nich kolejnej czesci. Zreszta temat piratow na Karaibach i forma sandboxa doskonale do siebie pasuja. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, pewnie zagłosowałbym na coś innego, ale że w GTA V nie miałem okazji zagrać, bo konsoli brak (#PC #glorious #masterrace) a na inne produkcje też mi czasu brakowało to głos poleciał na BioShocka: Infinite... Dyszki bym nie dał, ale fabuła wyjątkowo mi się podobała :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...