Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Earthalign

Słuchawki douszne do biegania do 120 zł

Polecane posty

Witam. Tak jak w temacie, poszukuję dobre słuchawki douszne nie, nie dokanałowe (dokanałowe mi nie pasują za nic) do biegania i nie tylko. Zależy mi na tym aby miały dobrą jakość dźwięku, dobrze się trzymały i były głośne, aby również potrafiły przytłumić dźwięki z otoczenia. Nie zależy mi na słuchawkach nausznych, ponieważ nie są poręczne i od nich mam już to czego szukałem. Dlatego potrzebuję lekkie, podręczne mało zajmujące, słuchawki douszne lub coś podobnego (byle nie dokanałowe smile_prosty.gif). Max do 120 zł. Słucham mocniejszej muzyki jak rock czy metal (ale to chyba nie będzie miało znaczenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli chodzi ogólnie o słuchawki douszne (niedokanałowe), do każdego gatunku muzyki i tym razem w cenie do 200 zł - to samo, czy coś innego/coś jeszcze? Jak i osobiście, które słuchawki z tych 2 wcześniejszych modeli dousznych byś bardziej polecał kiedy zależy mi na jakości/trwałości ale nie chcę przesadzać z ceną za małą różnicę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli chodzi o te K317, to tak naprawdę jaka jest ich prawdziwa cena? Pytam ponieważ spotkałem się z ciekawym zjawiskiem, w niektórych sklepach az 140+, w innych za 69+, jednak aktualnie i tak w większości ich nie ma. Jednak wolałbym się upewnić, jaka jest ich prawdziwa cena, skoro 2x tańsze są gdzieniegdzie, czy to są te same słuchawki, czy te tańsze to jakaś dziwna podróba lub coś podobnego? Jak to jest? Albo jeśli jakiś sprawdzony sklep posiadasz, gdzie byś polecał je nabyć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AKG K317 ten model jest popularny w internecie, a raczej był w cenie około 80 zł, jednak ich produkcja ponoć skończyła się ponad rok temu, w efekcie nie są w ogóle dostępne (choć widziałem ofertę za 150 na jednej aukcji, jednak to nie jest już aktualne). Wydaje mi się, że przez to te słuchawki odpadają, w tym wypadku jakie rozwiązanie byś polecał? Czy są jakieś inne równie dobre czy jeszcze co innego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...