Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

buttonek

Karta graf i pamięć do starego PC

Polecane posty

Witam, posiadam dość starego kompa i chciałbym go troszkę ulepszyć, mianowicie chodzi mi o kartę graficzną i RAM.

Posiadam:

Płyta główna: ASROCK P4VM890 - http://www.asrock.com/mb/VIA/P4VM890

Zasilacz Delta dps-300pb - 2 A (chyba - nie mam pudełka i model odczytuje wprost z zasilacza, więc mogłem coś pomylić)

Procek: Intel Pentium (4) 4 CPU 3.2Ghz

Karta Graficzna: Geforce 7600 GS 256MB DDR3 (rozdzielczosc monitora 1024x768)

Komp głównie do rozrywki, co tu dużo mówić, chciałbym, o ile to możliwe, żeby poszły na nim takie tytuły jak LoL, Wiedźmin 1/2, KOTOR, Crysis, może Skyrim.

Budżet przewidziany to ~300zł na całość (karta + pamięć), gdyby była potrzeba to jestem w stanie dołożyć te, powiedzmy 50 zł ale nie będę ukrywał, że wolałbym kupić to jak najtaniej. Będzie to rozwiązanie chwilowe, bo planuję za jakieś pół roku kupić już coś konkretniejszego. Mam nadzieję, że niczego nie pominąłem, z góry dziękuje za wszelkie porady i uwagi.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem wspomnieć, że mam tylko 768 mb ram, więc z tych gier to mogę co najwyżej pooglądać intro :) "coś konkretniejszego" czyli składak, na którego przeznaczyłbym ~1600 - 1800zł, zależy ile by się przez te parę miesięcy udało uzbierać. A co dokładniej miałoby się w nim znaleźć, pewnie będę pytał jak przyjdzie na to czas. Nie zależy mi na high detalach, tylko żeby móc pograć od czasu do czasu w coś nowszego. W końcu ile razy można męczyć planescape tormenta, bg1 i 2, nwn i inne starocie tego typu :) Jako, że to rozwiązanie, powiedzmy tymczasowe, nie muszą być to nowe części, myślałem o karcie graf 512/1024 mb (choć wiem, że mb nie są tu najważniejsze) i kostce ram 2gb. Przy odrobinie szczęścia za te parę mscy udało by się je odsprzedać i odzyskać część środków. Z drugiej strony przyjmuję do wiadomości taką możliwość, że jest to zupełnie nieopłacalne i wtedy jakoś będę musiał się przemęczyć. Dzięki za odpowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...