Jump to content
Prosialke

Którą myszke wybrać?

Recommended Posts

Witam . Nie będę się rozwijał i przejde odrazu do sedna biggrin.png. Kupuje mysz do grania w fps i nie wiem którą wybrać , rozmiary myszek odpowiadają mi w oby dwóch , a do wybrania mam :

-A4tech bloody v5 ( najbardziej mi się podoba i podpadła do gustu )

-Tracer Sniper

Używam chwytu Palm Grip . Napiszcie mi którą lepiej wybrać ale proszę was nie piszcie mi np : żebym kupił Razera czy jakiegoś logitecha .

Interesują mnie te dwie podane myszki .

Edited by Prosialke
Link to comment
Share on other sites

Bloody to myszka dla cheaterów jeśli odblokuje się core 3, vtrack tam siedzi, wyrzekaj się go. Zdecydowanie Sniper z tych dwóch. Ewentualnie jak chcesz zaoszczędzić jeszcze pare groszy to Tracer Recon bo to Sniper w jak dla mnie lepszej obudowie. Do fpsów to już szczególnie lepsze to avago9500 będzie od vtracka. Te wszystkie bloody to tylko chwyt marketingowy ;) jak już z a4techów to tylko 740/750bk/bh/760 i tylko z sensorem optycznym avago w przypadku tej ostatniej bądź poprzednie dwie z sensorem avago9500, no ale te Cię już nie interesują

Link to comment
Share on other sites

Mam dylemat . Na temat bloody v5 widziałem więcej dobrych opinii niż na tracera snipera (recona mało osób poleca ;d). A co do Core 3 nie miał bym zamiaru kupywać .

A i czym się różni sensor Avago9500 od sensora w bloody v5 . Słyszałem tylko to że, jest lepszy ale nic więcej. Nie słyszałem jednak też złych słów o sensorze w a4techu .

Edited by Prosialke
Link to comment
Share on other sites

Snipera czy Recona mało kto poleca bo ogólnie to dosyć nowy sprzęt i dużo ludzi patrzy na markę i od razu skreśla, a z doświadczenia wiem, ze obydwie myszki maja dobre osiągi i sprzęt jest dosyć ciekawy. V5 jest polecany głównie przez ludzi, którzy o myszkach dużo nie wiedzą, tych, którzy nabrali się na ten marketingowy chwyt "gaming mouse" i liczne świecidełka i wygląd myszki. Na forach o sprzęcie, gdzie są ludzie zajmujący się testowaniem sprzętu, polecaniem itp nikt Ci tego raczej nie poleci. Sniper to poziom a4techów z avago9500, bloody ma vtracka. Jeśli chodzi o fpsy to na pewno avago będzie lepsze - czulsze. Nie ma takiej interpolacji jak w tym bloody, poza tym to myszka dla cziterów, po odblokowaniu trybu core 3 można tak zaprogramować myszkę, że praktycznie nie mamy odrzutu w battlefieldach, co robi z nich grę pokroju CS'a, więc nie liczą się Twoje umiejętności, a to, że górujesz nad innymi z powodu usprawnień, które i punkbuster odrzuca i wywala z serwera. Teoretycznie możesz nie odczuć różnicy między sensorami, jeśli wcześniej miałes jakąś naprawdę słabszą mysz i nie jesteś "lepszym graczem" (nie chodzi o noobów, bo czasami i dobrzy gracze mogą nie odczuć różnicy jeśli nie grają w fpsy na okrągło). Polecam tylko lepszą myszkę z tego zestawienia ;)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Recon w zasadzie nie różni się prawie niczym od Snipera. W cenie są podobne (10 zł różnicy) jak i wyglądem - Recon ma szerszego motylka z przyciskiem na dole po lewej stronie i trochę lepszą powierzchnię (jak dla mnie), tzn pokrycie klawiszy. W tej cenie jeszcze kilka innych myszek można znaleźć ;)

Link to comment
Share on other sites

Zdecydowałem się na tracera. Jak narazie posiadam jakąś g*wnianą myszkę z esperanzy , a w związku z tym że zbliżają się święta , pomyślałem że to dobry moment na jakąś nową myszke w ramach prezentu. Nie dawno poprosiłem rodziców o bloody v5 :D. Mam nadzieje że jej nie zakupili ale jeśli tak to nic :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...