Jump to content
Prosialke

Którą myszke wybrać?

Recommended Posts

Witam . Nie będę się rozwijał i przejde odrazu do sedna biggrin.png. Kupuje mysz do grania w fps i nie wiem którą wybrać , rozmiary myszek odpowiadają mi w oby dwóch , a do wybrania mam :

-A4tech bloody v5 ( najbardziej mi się podoba i podpadła do gustu )

-Tracer Sniper

Używam chwytu Palm Grip . Napiszcie mi którą lepiej wybrać ale proszę was nie piszcie mi np : żebym kupił Razera czy jakiegoś logitecha .

Interesują mnie te dwie podane myszki .

Edited by Prosialke

Bloody to myszka dla cheaterów jeśli odblokuje się core 3, vtrack tam siedzi, wyrzekaj się go. Zdecydowanie Sniper z tych dwóch. Ewentualnie jak chcesz zaoszczędzić jeszcze pare groszy to Tracer Recon bo to Sniper w jak dla mnie lepszej obudowie. Do fpsów to już szczególnie lepsze to avago9500 będzie od vtracka. Te wszystkie bloody to tylko chwyt marketingowy ;) jak już z a4techów to tylko 740/750bk/bh/760 i tylko z sensorem optycznym avago w przypadku tej ostatniej bądź poprzednie dwie z sensorem avago9500, no ale te Cię już nie interesują

Mam dylemat . Na temat bloody v5 widziałem więcej dobrych opinii niż na tracera snipera (recona mało osób poleca ;d). A co do Core 3 nie miał bym zamiaru kupywać .

A i czym się różni sensor Avago9500 od sensora w bloody v5 . Słyszałem tylko to że, jest lepszy ale nic więcej. Nie słyszałem jednak też złych słów o sensorze w a4techu .

Edited by Prosialke

Snipera czy Recona mało kto poleca bo ogólnie to dosyć nowy sprzęt i dużo ludzi patrzy na markę i od razu skreśla, a z doświadczenia wiem, ze obydwie myszki maja dobre osiągi i sprzęt jest dosyć ciekawy. V5 jest polecany głównie przez ludzi, którzy o myszkach dużo nie wiedzą, tych, którzy nabrali się na ten marketingowy chwyt "gaming mouse" i liczne świecidełka i wygląd myszki. Na forach o sprzęcie, gdzie są ludzie zajmujący się testowaniem sprzętu, polecaniem itp nikt Ci tego raczej nie poleci. Sniper to poziom a4techów z avago9500, bloody ma vtracka. Jeśli chodzi o fpsy to na pewno avago będzie lepsze - czulsze. Nie ma takiej interpolacji jak w tym bloody, poza tym to myszka dla cziterów, po odblokowaniu trybu core 3 można tak zaprogramować myszkę, że praktycznie nie mamy odrzutu w battlefieldach, co robi z nich grę pokroju CS'a, więc nie liczą się Twoje umiejętności, a to, że górujesz nad innymi z powodu usprawnień, które i punkbuster odrzuca i wywala z serwera. Teoretycznie możesz nie odczuć różnicy między sensorami, jeśli wcześniej miałes jakąś naprawdę słabszą mysz i nie jesteś "lepszym graczem" (nie chodzi o noobów, bo czasami i dobrzy gracze mogą nie odczuć różnicy jeśli nie grają w fpsy na okrągło). Polecam tylko lepszą myszkę z tego zestawienia ;)

• Upvote 1

Recon w zasadzie nie różni się prawie niczym od Snipera. W cenie są podobne (10 zł różnicy) jak i wyglądem - Recon ma szerszego motylka z przyciskiem na dole po lewej stronie i trochę lepszą powierzchnię (jak dla mnie), tzn pokrycie klawiszy. W tej cenie jeszcze kilka innych myszek można znaleźć ;)

Zdecydowałem się na tracera. Jak narazie posiadam jakąś g*wnianą myszkę z esperanzy , a w związku z tym że zbliżają się święta , pomyślałem że to dobry moment na jakąś nową myszke w ramach prezentu. Nie dawno poprosiłem rodziców o bloody v5 :D. Mam nadzieje że jej nie zakupili ale jeśli tak to nic :D