Jump to content
exploder1531

Smartphone z Androidem w cenie do ok. 700 zł

Recommended Posts

Witam,

szukam telefonu z systemem Android, który nadawałby się do przeglądania internetu, oglądania filmów. Zależało by mi też aby można było na nim też w coś okazjonalnie zagrać oraz oczywiście aby dało się dzwonić i pisać SMS-y. Najlepiej aby był nowy, gdyż z używanymi już kiedyś miałem trochę problemów.

Aktualnie posiadam Nokię 5530 XpressMusic i zapewne cokolwiek bym nie wybrał, będzie lepsze od tego telefonu.

Zastanawiałem się nad kilkoma, i jedyny sensowny na jaki wpadłem to Lenovo A820.

Najlepiej aby cena nie przekraczała 700 zł, ale w razie czego mogę dać max 750.

Z góry dzięki za jakąkolwiek pomoc.

PS. Najlepiej aby ekran posiadał więcej niż 4" oraz więcej niż 360 x 640 px. Jeszcze raz z góry dzięki.

Edited by exploder1531

Za 700zł warto kupić motorle moto g .Wydajność jest średnia ale w nowe gierki zagrasz.Ma duże wspacie i niezły wyświetlacz prawie bedzie do netu.Lenovo a820 to też niezły wybór zważywszy na cenę~400zł dużo pieniędzy zostanie w kieszeni a jest niewiele słabszy i ma lepszy aparat.

Weź nie kupuj żadnych Lenovo bez gwarancji tylko zdecyduj się na Xperię L. Najlepszy wybór w tej cenie

Dzięki za radę.

Za 700zł warto kupić motorle moto g .Wydajność jest średnia ale w nowe gierki zagrasz.Ma duże wspacie i niezły wyświetlacz prawie bedzie do netu.Lenovo a820 to też niezły wybór zważywszy na cenę~400zł dużo pieniędzy zostanie w kieszeni a jest niewiele słabszy i ma lepszy aparat.

Wielkie dzięki, ta Motorola jest dokładnie tym, czego szukałem. Jedyny minus to brak wejścia SD co trochę boli, ale tak mi się podoba że kupię chyba tą droższą wersję (16GB zamiast 8 ). Wie ktoś gdzie można taką kupić (najtaniej)? Byle tylko nie było płatności kartą kredytową/przez PayPal, jako że ja (ani nikt z mojej rodziny/znajomych) ich nie posiada, było by to trochę problematyczne. A zakładać PayPal do jednej transakcji za bardzo mi się nie opłaca...

Edited by exploder1531

Dobrą i niedrogą serię wypuścił Sony. Mam tutaj na myśli telefony Sony Xperia P oraz Sony Xperia L. Oba modele dostępne są w cenei około 800 zł, czyli lekko przekraczamy budżet. Mają przyzwoite wyśeitlacze wielkości 4', aparaty cyfrowe wielkości 8 Mpx i dobre procki 1 Ghz i 1 Gb ramu. Zajrzyj tutaj http://comperio.co/pl/telefony/sony-xperia-p-vs-sony-xperia-l.html znajdziesz tam pełne porównanie.