Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

P_aul

Fairy Court - Świat

Polecane posty

Pozycja startowa to "B", zaś pałac po wielu bolach i ostatecznym pojsciu na kompromis (i opatrzeniu sladow po ugryzieniach zostawionych przez takiego jednego F) to

ice%20castles%20cathedral%201600x1216%20wallpaper_www.wallpaperhi.com_37.jpg

http://wallpaperswa.com/thumbnails/detail/20120325/ice%20castles%20cathedral%201600x1216%20wallpaper_www.wallpaperhi.com_37.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany to działania wykonywane za kulisami, wysyłane do MC na PW

Tutaj możesz edytować posta (toć dyskusje), usuń treść zmian, bo na pewno ktoś ze współgraczy jeszcze nie widział, więc możesz jeszcze je ukryć.

EDIT: post, do którego miałem uwagę został usunięty, więc tego też można się pozbyć

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie wyjaśnienie co to znaczy "zgodnie z prawdą" - to co napiszecie będzie wiążące dla charakteru/zachowania waszych postaci, może być wykorzystane przeciw wam w ruchach i jeśli zrobicie coś przeciwnego dam wam po łapach w jakiś wyrafinowany sposób.

Poza tym co powiecie na to, żeby tymczasowo, na próbę, póki tempo jest duże, zrobić tygodniowe noce?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, zaryzykować na pewno można, ale wtedy jest jeszcze bardziej przerąbane jeżeli jakiś gracz na jakiś czas zniknie niezależnie od jakiegoś powodu... z drugiej strony, zawsze wtedy można stwierdzić, że nastąpiły fluktuacje w czasoprzestrzeni i Noc na Balu znowu trwa dłużej :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój plan ze znikającymi graczami jest prosty - jeśli ich nie ma na Balu to... nie ma ich na Balu. Ich strata (dosłownie). Jeśli czekamy na decyzję kogoś i ten ktoś się nie pojawia to MC ma prawo ogłosić, że osoba znikła z Balu zanim podjęła decyzję co robić (i zwykle najgorsza dla niej opcja jest aktywowana :P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie pomysł Blacka jest niegłupi. Jedziemy szybko to czemu by nie walnąć nocy tygodniowych. Przyjdą okresy mniejszej aktywności (hehe, sesje, hehe...) to noce wydłużają się. Proste i (przynajmniej tak mi się wydaje) bezproblemowe.

Pytania postaram się zadać jutro. Musze pomyśleć co najbardziej mnie teraz interesuje :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza Noc Wiosny zakończyła się!

Najnowsze wydarzenia:

- Na Szarych Pustkowiach (I) ziemia zaczęła pękać odsłaniając pod spodem złoża trudnego do formowania Obsydianu, a pod nimi jeziora lawy (+Niezmienny)

- Drzewa Krwawego Lasu (D) ożyły. +populacja

- Na Południowe wzgórza wprowadziły się inteligentne zwierzęta domowe. +populacja

- Jer'nem przez całą Noc był nie do odnalezienia (Płomień traci przychylność wszystkich Królowych)

- Na Białych Plażach (G) wybuchł wulkan a nieustannie wypływająca, magiczna w swej naturze lawa spływa do morza tworząc obsydianowe kryształy (+surowiec)

- Na Południowych Wzgórzach wyrosły pilary Żywego Lodu. +surowiec(żywy lód). Gobliny uznały to za znak do wojny i robią z lodu broń.

- Wybuch wulkanu zniszczył wioski syren. Populacja spada. Syreny proszą o pomoc Pana tych ziem.

- W Krwawych Lasach (D) zaczął snuć się dziwny opar, mylący podróżujące tamtędy istoty. Mieszkańcy chorują.

- Populacja trolli z Mroźnych Pustkowi (B) powiększyła się

- Na Południowych Wzgórzach (J) obrodziło w winogrona. Populacja pixie rośnie. +zasoby(owoce, wino)

- Rzeka płynąca przez Południowe wzgórza zmieniła koryto i rozdzieliła się, tworząc bardzo żyzne tereny i wypełniając się rybami. +zasoby(ryby)

- Populacja Zwierząt Dziczy z PRastarej Tundry (L) rośnie

- Blathmac przybywa na Bal z nową Błyskotką

- Na Białych Plażach (G) pojawiły się Znamiona Dziczy!

- Na Południowych Wzgórzach (J) pojawiły się Znamiona Dziczy!

Moc na kolejną Noc:

Blathmac - 3

Raavas - 3

Tayn - 4

Shaerl - 4

Asrai - 4

---

Za chwilę wrzucę zmiany tekstowe do głónego posta ze światem, mapkę przerobię nieco później ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, akcja jak na koniec sezonu jakiegoś dobrego serialu. Jeszcze trochę i się wszystkie Fey pozabijają. To przez Fela, to on wyciągnął nóż prze Pani. A tak na serio przydałaby się jeszcze jakaś postać:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, patrząc np. na posty Fela założyłem, że limit akcji wynosi jeden na post a nie jeden na interwały między odpowiedziami P_aula dlatego pozwoliłem sobie jeszcze odpowiedzieć na post Mava - w sumie nie miał co kontrować z mechanicznego punktu widzenia i tenże brak uzupełniłem wink_prosty.gif

@Gawain

Ponieważ mam wrażenie, że możesz nie do końca jeszcze rozumieć koncept Fey - do rozlewu krwi na Balu na pewno nie dojdzie, bo proste, fizyczne ataki są... jak by to ująć?... przejawem prostactwa? Tak czy inaczej, jest wbijanie sobie szpil, spiskowanie a nie fizyczna walka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Black ten post nad tobą to był tylko żart. Ogółem chodzi mi oto, że sytuacja stała się napięta i zaczęła się fajna gra słów i Właśnie dlatego wybrałem tą sesję(chociaż zdaję sobie, że moje posty nie są najwyższych lotów-_-) biggrin_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tam - nie martw sie - wredne z nas towarzystwo, ale musze przyznac ze chocby tym podarunkiem dla krolowej troche namieszales, bo nie mozemy miec pewnosci co to moze byc. Prywatnie tylko mam nadzieje, ze pojawi sie wiecej osob, bo sie wytworzyly dosc stale sojusze, ktorych nie bardzo oplaca sie lamac, a to dla takiej sesji niedobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Noruin Erthor

Opis:

Długie, krwiście czerwone włosy. Ostry, wyzywający makijaż i niezwykła uroda. Bogato wyglądające, eleganckie, długie do ziemi i wykonane z materiałów w trzech kolorach bazowych: żółtym, czerwonym oraz czarnym, oraz ich wielu odcieniach. Jak na kobietę jest bardzo wysoka, posiada również niemal idealną sylwetkę. Jest uwodzicielska, pewna siebie oraz niezwykle podejrzliwa jeśli chodzi o ruchy pozostałych. Swoim wyglądem stara się przypodobać innym, lecz również dać im na swój sposób do zrozumienia, że nie warto z nią igrać. Zachowaniem zaś i urokiem próbuje przekonywać do swoich racji, manipulować. Niezwykle dokładnie i rozważnie pogrywa sobie już z tymi, którzy w jakiś sposób ją zdenerwują. Nie działa pochopnie, lubi raczej działać powoli i skutecznie za ich plecami.

Dwór: Lato

Statystyki:

Hot +1; Cold -1; Wit 1 (punkt startowy); Magic 0

Aspekty:

Uwodzicielska, Pewna Siebie, Podejrzliwa, Sprawiedliwa (bonus +1 aspekt)

Błyskotka:

Kosogłos ? medalion/naszyjnik przedstawiający znajdującego się w obręczy ptaka z rozpostartymi skrzydłami i trzymającego w dziobie strzałę. Symbol wolności, sprawiedliwości i wiary, z których słynie Noruin.

Obszar: F

Dwór:

RGB_E3-2013_FFXV-Castle.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany:

- Na polu I powstał piękny pałac! Ogrzewanie podłogowe, łaźnie, kuchnie, salony, zdobienia w motywach wiosennych, wielkie ogrody i jedno małe drzewko palmowe na środku głównego placu. Pani Mgieł zyskuje uznanie wszystkich królowych. Otrzymuje też we władanie teren I.

- Na polu B pojawiły się dziwne istoty z ożywionego lodu. +mała populacja żywiołaków.

- Mieszkańcy pola D zbierają magiczne zioła, które leczą choroby. Królowe wiosny i jesieni aprobują takie rozwiązanie.

- Centaury na polu D nauczyły się wytwarzać potężne bronie dystansowe. +potężny. Teraz rozglądają się, na kim by ich wypróbować... Zaczęły intensywnie polować na zwierzęta dziczy, zmniejszając ich populację. Zwierzyna jest oburzona takim traktowaniem i skarży się Tayn.

- Trolle na B z nudów zaczęły testować swoje możliwości regeneracyjne. Teraz dla zabawy się skórują nawzajem...

- Na Polu HH wynurzyła się kolejna wyspa. Królowa lata jest szczęśliwa.

- Na polu G również pojawiła się nowa wyspa. Królowa lata jest wniebowzięta.

- Syreny na polu G stały się słabe i chorowite.

- Gobliny na polu J stały się tchórzliwe. Dlatego zdecydowały się polować na słabe i ledwo żywe syreny. Potem mówiły, że mięso waliło rybą ale było mało ościste. Syreny wyginęły.

- Na polu L odkryto bogate zasoby świetlistych brylantów. +surowiec.

- Królowa lata chce wiedzieć, który kretyn z dworu zimy uznał, że wysyłanie jej w prezencie krótkiego włochatego konia jest dobrym pomysłem. Sytuację uratował fakt, że był wyjątkowo piękny, miał pięknie zdobione siodło i obrożę oraz smakował jak kurczak.

- Populacja Pixie na polu J rośnie.

Znamiona Dziczy:

- Na polu B

- Na polu D

- Zniknęły z pola G

- Zatruwają Pixie z pola J!

Zasady Znamion Dziczy:

Znamiona to efekt zbyt wielu Zmian w jendym miejscu. Świat traktowany dużą ilością Magii Fey zaczyna tracić spójność i rozpadać się na pierwotny chaos. Może to mieć różne skutki, od zmieniania cech zamieszkujących tamte tereny istot, aż do przerobienia danego miejsca w nieużytek typu pole I. Ogólnie nie chcecie tego nigdy, bo powoduje negatywne rzeczy na waszych terenach i wkurza Królowe. Istoty zarażone Dziczą należy niezwłocznie zniszczyć. Jedyny sposób na cofnięcie znamion z danego terenu to dopilnowanie, żeby nie było na nim Zmian. Tak, można wydawać Moc na blokowanie wybranego terenu. Znamiona działają w trzech fazach - 1. pojawią się, 2. zaczynają coś zmieniać, 3. dopełniają przemiany.

Za chwilę uaktualnię pierwszy i drugi post, mapka tradycyjnie się opóźni. Poza tym witamy nowego gracza na Balu ;) Efekty ruchów rozpiszę jutro ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...