Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

readerCDA

Telefon 300-400 zł

Polecane posty

Witam.

Proszę o poradę, jaki telefon najlepiej kupić w granicach 3-4 stówek? Zależy mi na tym żeby robił porządne zdjęcia, obsługiwał wi-fi, żeby się nadawał do słuchania muzyki i był w miarę przystępny w obsłudze. Cena nie może przekroczyć 400 złotych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiednia byłaby Xperia ARC S. Nówkę za 400zł widziałem gdzieś na allegro, z tym że 12 miesięcy gwarancji nie 2 lata. Ale, dostajesz procesor 1.4ghz, 512 ramu i super aparat 8.1mpix z EXMOREM, dzięki któremu telefon będzie robił ładne zdjęcia nawet gdy nie będzie dobrego oświetlenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon może być używany? W tej cenie to Galaxy SII, HTC Sensation i Evo 3D. Z nowych - tylko Lumia 520 lub dopłata do 620, ze względu na lampę błyskową. W żadnym wypadku nie kupuj Androida z jednordzeniowym procesorem i 512 MB.

@góra - Arc S nie jest produkowany, więc nowego nie dostaniesz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon może być używany? W tej cenie to Galaxy SII, HTC Sensation i Evo 3D. Z nowych - tylko Lumia 520 lub dopłata do 620, ze względu na lampę błyskową. W żadnym wypadku nie kupuj Androida z jednordzeniowym procesorem i 512 MB.

@góra - Arc S nie jest produkowany, więc nowego nie dostaniesz

znajdź mi używany SGS2 w dobrym stanie do 400zł z wysyłką to i ja chętnie kupie. Już któryś post na który ja odpowiadam, mówisz to samo, że te telefony są stare. Człowieku, uświadom sobie, że nie ma nowych telefonów do 400zł, które mają 4 rdzeniowy procki, 8 gb ramu i zapewnione aktualizacje na najbliższe 10 lat...

Pytał o telefon z dobrym aparatem, powiedziałem mu że ARC S, bo robi naprawdę ładne zdjęcia.

Do 400zł z wysyłką się wyrobi.

http://allegro.pl/sony-ericsson-xperia-arc-s-gwarancja-tanio-warto-i3789361738.html

http://allegro.pl/sony-ericsson-xperia-arc-s-okazja-stan-bdb-i3803348983.html

http://allegro.pl/sony-ericsson-xperia-arc-s-salon-orange-idealny-i3808410244.html

http://allegro.pl/sony-ericsson-xperia-arc-s-bez-simlocka-polecam-i3784081530.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę cię podziwiam. Potrafisz z premedytacją polecać ludziom najgorsze telefony, wymieniając rzekome zalety, bez wad. I tak oboje się nakręcacie, aż osoba zainteresowana go w końcu go kupi. Nie ważne czy telefon ma 5 letni SoC i 256 MB RAM, on i tak jest dobry. "Bardzo wydajny smartfon, wielki ekran półtora cala, no czasem się zatnie na ekranie odblokowywania na 10 minut, ale to nic. Asphalt 8 na full detalach w stałych 60FPSach. Za tą cenę to ludzie bierzcie wiadrami zanim wykupią" Zrozum, że przez takie osoby jak ty, producenci zarabiają na nieświadomych użytkownikach, a skoro to im się opłaca, to mogą jeszcze długo robić takie telefony

Co do twoich rewelacji o mojej osobie: mijasz się z prawdą. Nigdy nie pisałem nic o tym, czy telefon jest stary, bo to nie ma nic do rzeczy. Nowy będzie zacinać się tak samo jak telefon sprzed dwóch lat. Zanim się zarejestrowałeś był tu względny spokój. Czasem ktoś przyszedł, powiedział jakąś głupotę, ale przytłoczony argumemtami świadczącymi o bezsensowności jego propozycji, kończył "karierę". Natomiast ty tworzysz tutaj szeroko pojęty chaos. Proszę cię, jak coś komuś polecasz, to zastanów się dwa razy, czy na pewo chcesz to napisać. Na koniec - zerknij czasem na tablicę.pl. Można tam wyrwać fajne sprzęty po niskiej cenie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tablicy, takie ogłoszenia to są fejki, bo dziwne, dlaczego w takiej cenie telefonu nie dostaniesz na allegro. Jak ma kupowac na tablicy, to niech szuka od razu w tym samym mieście do mieszka i niech odbierze osobiście.

1. Odpowiedziałem na może 4 tematy jeśli chodzi o telefony, mam napisane 45 postów, ale przy 3116049 napisanych postów na forum robię chaos.

2. Nie każdy potrzebuje telefonu, nie wiadomo jakiego i jako że taka xperia arc jest stara, to chodzi całkiem przyzwoicie. Nie każdy gra w gry, ogląda filmy w HD na telefonie.

3. Proszę bardzo, podaj link do aukcji, z telefonami innymi niż te mało wydajne, które ja polecam.

4. Jak ktoś by napisał, że chce telefon do 1000zł, jest już większe pole wyboru i nie polecałbym jakiś starych telefonów. Ale czego ty oczekujesz od kwoty 400zł, w których ma się zmieścić nowy telefon i jeszcze wysyłka do tego.

5. Skoro na mojej pomocy zarabiają producenci smartphone'ów, warto dodać do regulaminu działu notkę "jeśli chcesz przeznaczyć mniej niż 500zł na smartphone, nawet nie pisz tu postów, tylko uzbieraj drugie tyle żeby kupić porządny nowy telefon".

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...