Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

seba

Komputer za 3k

Polecane posty

Witam, mam pytanie. Czy za ok 3000-3500zł można kupic bardzo dobrą maszynę która udźwignie np Battlefielda 4 czy Wiedźmina 3 bardzo spokojnie i posłuzy na kilka lat bez upgradeów?

Chcemy z bratem kupić w okolicach wakacji komputer i zastapic naszego leciwego 7latka ktory juz, nie ma co ukrwac, nie domaga. Wiele tytulow przechodzi mi kolo nosa, kilka ledzwo rusza na tym staruszku a majac w perspektywie premiere Wiedzmina 3 (ktorego jestem wielkim/kosmicznym/super fanbojem, ksiazek takze z reszta) po prostu musze w niego zagrac :P i tak jak kupilem kompa pod Wiedzmina 1 tak teraz kupie pod 3 :)

A puszczając wodze fantazji (wszystko jest mozliwe jednak wiec kto wie) zalozmy ze nasz budzet wynosilby 4200zl (nie pytajcie skad liczby ale sprawdopodobne) to jaki wtedy bysmy mogli sobie zafundowac komp?

Klawiatura i myszka moga byc te co posiadamy obecnie, no chyba ze nie bede kompatybilne wtedy trzeba bedzie kupic obie rzeczy z w/w budzetu (jestem calkiem zielony z tego tematu, stad moja niewiedza). Czy moze ktos mi pomoc? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok, ale chodzi mi o sama 'sile' kompa. Czy jest wielka roznica pomiedzy PC kupionym za 3000 czy za 4200? Na dlugo taki komputer moze wystaczyc? I czy bedzie mozna na kompie za 3k spokojnie pograc w Battlefielda 3 czy Wieska 3. Bo jesli tak, to nie bede zbieral 4k jak za 3k bedzie oferowal dobra rozrywke, Zalozymy ze kupuje wlasnie teraz tongue_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wliczyc w budzet. Chodzilo mi ogolnie raczej o to, czy na prawde jest jakas wielka roznica pomiedzy kompem za 3400 a kompem za 4200. Bo jesli takowej za duzej nie bedzie, a nawet na maszynie za mniejsze pieniadze da sie spokojnie pograc w najnowsze tytuly to nie ma sensu wydawac ponad 4k jak 3400 wystarczy. O to mi glownie chodzilo, zestaw mam nadzieje bedziemy robic w czerwcu smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...