Jump to content
Doko

Total War: Rome 2, błąd 53 przy próbie uruchomienia

Recommended Posts

Przy próbie uruchomienia Total War: Rome 2 na Steam otrzymuję błąd z załącznika, miał ktoś już podobny problem? Przekopałem się przez sporo tematów na forach, pisałem do supportu steama, który okazał się być kompletnie bezużyteczny - wkleili wiadomość z szablonu po 3 dniach, który do tego był zupełnie nie na temat.

Po kupieniu gry i przed jej uruchomieniem dokupiłem dodatek Blood and Gore z poziomu aplikacji Steam na iOS, nie wiem czy to ma jakieś znaczenie.

Problem ten nie występuje w żadnej innej z prawie 100 gier, które mam w kolekcji na Steamie.

comment_cQNUbNXUnyERDuthcNRVpqSFODKOdIvi.jpg

Rzeczy, które już próbowałem:

- restart PC/routera/modemu

- ponowny download i reinstalacja

- wyłączenie wszystkich programów, w tym antywirusów

- próba uruchomienia w safe mode z obsługą sieci

Powoli kończą mi się pomysły, co jeszcze mogę zrobić? Zaczynam już rozważać pobranie pirackiej wersji z torrentów.

post-112223-0-63197700-1387229037_thumb.

Siemka

Swego czasu miałem podobny problem, ale z Falloutem New Vegas. W sumie nic z tym nie robiłem - sam się naprawił :P

Więc jeśli za tydzień dalej będziesz miał ten sam problem to opisz swój problem centralnie na grupie Total War Rome 2 (jest tam więcej ogarniętych osób, które powinny Ci pomóc :) ).