Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rosolaklfc

Problem z przeglądarką!

Polecane posty

Pisze już na początku, jeżeli to złe miejsce to prosze o przeniesienie tego tematu, nie mogłem poszukać innego dobrego miejsca.

Witam, od dzisiaj mam pewien problem z Mozilla.

Nie wiem jak to odinstalować, a zaczyna mnie to irytować..

Wrzucam linka, o co mi się rozchodzi - http://pl.tinypic.com/view.php?pic=2njemnm&s=5

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznij tańczyć makarenę, to na pewno pomoże.

Ewentualnie popatrz w lustro i powtórz trzy razy "ph'nglui mglw'nafh cthulhu r'lyeh wgah'nagl fhtagn"

Dobra, ale na poważnie, jeżeli chodzi ci o cloudflare (bo o to ci chodzi, nie?) i konieczność wpisywania captcha - to nie jest żaden program, tego nie da się odinstalować. To zabezpieczenie od strony serwera (między innymi przed atakami DDoS) więc albo przestań grać w kiepskie gry albo się przyzwyczaj, że będziesz musiał to wpisywać jeśli chcesz wejść na ich stronę.

Uczta się języków dzieci, gdybyś tylko znał podstawy angielskiego to wyczytałbyś sobie dlaczego to się pojawia i o co z tym biega, a nie leciał od razu na forum.

A i btw, od takich tematów jest dział sprzęt i oprogramowanie, a nie luźna jazda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się tego wyłączyć.

Jeśli pojawia ci się to raz na jakiś czas jest w porządku.

Jeśli pojawia się to bardzo często, to może ci coś siedzieć na kompie.

Przeskanuj komputer używając do tego OTL

http://www.bleepingcomputer.com/download/otl/

Zaznacz wszędzie "użyj filtrowania", potem "infekcja lop" i "infekcja purity". I zapostuj tutaj logi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@podbiel jokes on you. OTL tak na dobrą sprawę nie ma "strony producenta". Jest geekstogo ale to nie jest strona OldTimera (aczkolwiek jest tam globalnym moderatorem). Bleepingcomputer to sprawdzona strona i goście są fair w stosunku do twórców oprogramowania, nawet dają linki do dotacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...