Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fluke79

Xbox 360 + Kinect czy PS 3 + move dla 5 latka

Polecane posty

Witam,

Przejrzałem już sporo wątków dotyczących zagadnienia ale nadal mam dylemat.

Konsola ma być głównie dla 5 letniego syna lub grania wspólnego w jakieś gry dziecięce. Ja, jak znajdę chwilę to może też pogram ale z czasem krucho.

W zasadzie bardziej podchodzi mi PS3, ze względu na całkiem fajne gry w pakiecie plus.

Ale jakoś nie przekonuje mnie MOVE dla dziecka. Niby fajne ale jak porównuję z Kinectem to wypada jakoś blado. W żadne nie grałem, opinia wynika jedynie z obserwacji. Zastanawiam się jak to jest w praktyce? Co daje więcej frajdy dzieciakom i ma ciekawsze gry? Move czy Kinect? Czy taki bajer przetrwa próbę czasu i nie znudzi się po miesiącu?

Czy na obie konsole jest jakiś sensowny wybór wersji demo do przetestowania?

pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na PS3 masz Wonderbook, EyePet(świetne dla dziecka) a na Kinecta masz bardziej sportowe gry więc dziecko raczej nie będzie grało w kosza albo w boxing. Oczywiście żeby ściągać jakiekolwiek demówki na XBOX musisz mieć wykupiony Gold a na PS3 nic nie płacisz ale za to an PS+ masz za darmo super gry :) W styczniu podobno ma być najnowsze Metro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepszy byłby Xbox + Kinect. Więcej frajdy dla dzieciaka i ogólnie całość lepiej się jakoś dla mnie prezentuje, ale jak uważasz smile_prosty.gif

Wątpię, że dziecko poradzi sobie np. w grach sportowych bo one wymagają precyzji. Wiem go grałem i wiem jak to jest. Trzeba też dużej przestrzeni bo inaczej kinect działać nie będzie. Dla PS Move wystarczy żeby kontroler był w widoku kamery.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...