Jump to content
fluke79

Xbox 360 + Kinect czy PS 3 + move dla 5 latka

Recommended Posts

Witam,

Przejrzałem już sporo wątków dotyczących zagadnienia ale nadal mam dylemat.

Konsola ma być głównie dla 5 letniego syna lub grania wspólnego w jakieś gry dziecięce. Ja, jak znajdę chwilę to może też pogram ale z czasem krucho.

W zasadzie bardziej podchodzi mi PS3, ze względu na całkiem fajne gry w pakiecie plus.

Ale jakoś nie przekonuje mnie MOVE dla dziecka. Niby fajne ale jak porównuję z Kinectem to wypada jakoś blado. W żadne nie grałem, opinia wynika jedynie z obserwacji. Zastanawiam się jak to jest w praktyce? Co daje więcej frajdy dzieciakom i ma ciekawsze gry? Move czy Kinect? Czy taki bajer przetrwa próbę czasu i nie znudzi się po miesiącu?

Czy na obie konsole jest jakiś sensowny wybór wersji demo do przetestowania?

pozdrawiam

Na PS3 masz Wonderbook, EyePet(świetne dla dziecka) a na Kinecta masz bardziej sportowe gry więc dziecko raczej nie będzie grało w kosza albo w boxing. Oczywiście żeby ściągać jakiekolwiek demówki na XBOX musisz mieć wykupiony Gold a na PS3 nic nie płacisz ale za to an PS+ masz za darmo super gry :) W styczniu podobno ma być najnowsze Metro.

Edited by Invar

lepszy byłby Xbox + Kinect. Więcej frajdy dla dzieciaka i ogólnie całość lepiej się jakoś dla mnie prezentuje, ale jak uważasz smile_prosty.gif

Wątpię, że dziecko poradzi sobie np. w grach sportowych bo one wymagają precyzji. Wiem go grałem i wiem jak to jest. Trzeba też dużej przestrzeni bo inaczej kinect działać nie będzie. Dla PS Move wystarczy żeby kontroler był w widoku kamery.