Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MarkoPolo2

Rozwiązany: Topowy telefon do 2k

Polecane posty

Czemu wszyscy wyjeżdżają z tymi kątami widzenia ? Czy na telefon będziesz patrzył pod kątem bo nie rozumiem ? Ekran to kwestia gustu. Mnie osobiście się podoba i po jakimś czasie oko się przyzwyczaja(wcześniej miałem Xperie Z)do nowego ekranu. Telefon czy się rysuje to nie wiem bo mam pokrowiec wraz z folią. Czekam na dalsze pytania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kąty, dla mnie maja znaczenie, często ogladam filmy ze znajomymi w autobusie/samochodzie . Note 3 jest idealny rozmiarowo, rysik, oprogramowanie, wygląd tylnej klapki, ekran o dużej jasnosci, i "soczystych" barwach(w z1 są chyba bardziej naturalne??) ale część posiadaczy skarży sie na jakość nagrań, małe zwiechy itp. LG G2 to niska cena 200 mniej od z1 i 500 od note 3.

Głównie zastanawiam się nad note 3 i z1, g2 jest opcjonalny, ze względu na cenę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z1 się zacina ? Nie wiem co to za "posiadacze" ale na pewno nie mieli telefonu w ręce... Nic się nie zacina, wszystko chodzi jak po maśle oraz nagrania się nie zacinają(jest to niemożliwe przy tym procesorze). Co do ekranu to ja właśnie za to lubię Z1 że ma naturalne kolory czyli takie jakie powinien mieć każdy telefon. Nie lubię cukierkowatych i przesyconych kolorów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...