Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Adamus24

Infestation- błąd

Polecane posty

Witam!

Od jakiegoś czasu miałem ochotę zagrać w Infestation, survival horror. Wczoraj wchodząc na główną stronę gry, zobaczyłem, iż jest ona za darmo (wiadomo wersja ze slotem na 1 postać i dostępem tylko do serwerów publicznych). Ładnie zarejestrowałem, pobrałem i zainstalowałem. Problem zaczął pojawiać się podczas wejścia do gry, czyli samego sedna sprawy, tam gdzie dokonuje się cała akcja, a nie w menu. Problem objawia się następująco: Po wyborze bohatera zostałem zespawnowany w lesie, grałem może 6 sekund, po czym gra całkowicie się zamknęła i zostałem wywalony do pulpitu. Pojawiła się też informacja: "WarZ has stopped working" można było zgłosić raport i zeskanować pliki w poszukiwaniu błędu, zrobiłem to. Niestety sytuacja pojawia się za każdym razem gdy już zaczynam grać, czasem 6 sekund, a czasem 30. Po przeszukiwaniu w internecie odpowiedzi na tą sytuację, znalazłem 1. Mój komputer jest za słaby. No nie wiem, czy tak rzeczywiście jest ponieważ,

minimalne wymagania sprzętowe są następujące:

System operacyjny: Windows XP SP3 lub nowszy

Procesor: Intel Core 2 Duo 1.8GHz lub podobny firmy AMD

Pamięć RAM: 2GB

Wolna przestrzeń na dysku twardym: 2GB

Karta graficzna: nVidia 9600 lub podobna firmy ATI, 512MB pamięci.

Są to wymagania, które mogą umożliwić 30 FPS na najniższych wymaganiach w grze.

Mój komputer ma takie parametry:

System: Win 7, 32-bitowy Procek: AMD 4* ~2,9 Ghz Pamięć RAM: 4 GB, dost 3,25 Z tego wynika, że gra nie powinna mieć problemów aby działać na tych 30 fps oraz na najniższych wymaganiach. Sprawdziłem: Wymagania najniższe= 15 fps

Czemu więc gra nie śmiga?

Co powinienem zrobić, aby śmigała?

Czemu nie mogę użyć "Enter" piszę to w WordPadzie :)

Dzięki za przeczytanie, oraz oczekuję na Czyjąś pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wywalania, to nie mam pojęcia, nie słyszałem aby się komuś tak działa.

Co do FPS, to sprawa prosta, gra maskarycznie nie zoptymalizowana, teraz jak jest tylko Colorado v2, to fps są jeszcze niższe niż wcześniej. Nic nie zrobisz z tym. Te minimalne wymagania są dość mocno wyssane z palca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas wyboru bohatera, od razu po wejściu na moje konto ZAWSZE dostaję informację: Aby gra działała sprawnie potrzebuje 4 GB pamięci RAM, oraz zalecają abym zmienił wszystkie opcje grafiki na "low". Spoko zmieniłem tak jak zalecili, zmniejszyłem też rozdzielczość. Nic... Teraz lekkie odejście od tematu: przeczytałem iż mój system operacyjny (Win 7 Home Premium 32-bitowy) może MAKSYMALNIE obsłużyć 3,25 GB RAM. Czyli jakbym włożył bebechy mojego peceta dodatkowe 4 GB to i tak, ten system będzie mógł obsłużyć maksymalnie 3,25 GB. Nie wiem, czy to prawda, czy wierutne kłamstwa, lecz mimo to dalej mam 3,25 RAM-u. Przeczytałem też, że Win 7 64- bitowy nie ma żadnych ograniczników. Teraz nasuwa mi się takie pytanie: Czy wszyscy gracze Infestation używają Win 7 64- bitowego? Co o tym sądzicie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz 32 bitowy system to więcej ramu nie będzie mógł obsłużyć, polecam zmianę na 64-bitowy system gdzie do wykorzystania system będzie miał 4 gb. Rok temu w styczniu grałem sb w War Z (tak się kiedyś nazywało) miałem 2 GB RAM i na 800x600 all na low i miałem bardzo płynna grę teraz mam 4 gb RAM i gra mi zaraz po załadowaniu mapy wariuje i komp się ścina nie wiem co oni zrobili z optymalizacją ale zmarnowana kasa ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...