Jump to content
Sar3th

Rozwiązany: Dark Messiah - kuźnia

Recommended Posts

Witam na początku gry znajdujemy książkę smoczego kowala czy coś takiego, ja nie zebrałem,

teraz jestem na wyspie i mam kuźnię a książki nie mam i chyba nie mogę nic wykuć mi się zdaję bez niej :(

Jest jakiś inny sposób ? :(

Książka nie jest potrzebna do korzystania z kuźni. Najpierw musisz włożyć sztabkę metalu (bez żadnej sztabki w ekwipunku nie da rady) do kociołka, następnie obracając pokrętłem umieścić go nad paleniskiem. Potem należy użyć miecha pompując kilka razy. Kolejny etap to obrócenie kociołka z powrotem, wtedy płynny metal wyleje się automatycznie do formy odlewniczej. Po pociągnięciu dźwigni znajdującej się po prawej od formy, zostanie ona zalana wodą. Po opadnięciu wody należy wyjąć ostrze (zabrać do ekwipunku jak każdy przedmiot) i umieścić w palenisku aż rozgrzeje się do czerwoności. Następnie trzeba zabrać miecz i położyć go na kowadle. Później trzeba wyciągnąć młotek kowalski jako broń (można go znaleźć koło kowadła) i uderzyć nim miecz kilka razy. Ostatni etap to zabranie miecza z kowadła i położenie go na drewnianym stoliku z narzędziami. Po ich użyciu miecz jest gotowy.

Miłego kucia ;-)

• Upvote 1

Przy kociołku powinien pojawić się taki biały pusty kwadrat charakterystyczny dla różnych czynności wykonywanych w tej grze. Dopiero wtedy trzeba nacisnąć E.

Ale jeżeli nadal nie działa to jest to jakiś bug. W takim razie wczytaj poprzedni sejw, a jak to nie pomoże zainstaluj patch.

• Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...