Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

raaistlin

Rozwiązany: Steam - zrywanie połączenia podczas pobierania

Polecane posty

Mam następujący problem - Steam zrywa mi połączenie z internetem chwilę po rozpoczęciu pobierania. Nie mam pojęcia, od czego to zależy. Łączę się za pomocą bezprzewodowej karty pod USB. Nadmienię, że jest to problem związany wyłącznie ze Steamem - uTorrent np. działa normalnie na pełnej prędkości łącza, pobieranie poprzez przeglądarkę również bezproblemowo.

Co najdziwniejsze, nie wywala mnie z sieci Wi-Fi, tylko po prostu tracę połączenie z internetem. Przywrócenie jest możliwe poprzez rozłączenia i połączenia z siecią ponownie. W tym czasie na innych komputerach jest internet, więc to raczej nie problem z routerem.

Mój router to Technicolor TC7200. Karta, którą się łącze - AirLive WN-370 USB. Internet to UPC 50 mb.

Takie cuda zaczęły się dziać po przeprowadzce. Na wcześniejszym mieszkaniu również łączyłem się za pomocom tej samej karty i wszystko było ok - połączenia nie zrywało.

Ustalenie mniejszego limitu prędkości na pobieranie w ustawieniach Steam nic nie daje. Ktoś ma pomysł, jak to można rozwiązać? Aktualnie nie mogę pobrać żadnej gry ze Steama, a trochę ich ostatnio nakupiłem...

EDIT: Z ciekawości sprawdziłem Origin. Działa i pobiera bez problemu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...