Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ArReq

x360 naprawa płyty .

Polecane posty

Mam pytanie , czy taką rysę da się usunąć z płyty x360 ? Wydaję mi się że jest to zadrapanie (w dodatku w konsoli wyświetla się komunikat że płyta prawdopodobnie jest uszkodzona) i jest ono tak jakby "dwuwarstwowe" . Z płytą obchodziłem się delikatnie i nie mam pojęcia skąd ta rysa oraz wszystkie inne .

suxy.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

takie rysy można zrobić regeneracje płyty, kosztuję to od 10-20 zł. Zapytaj w sklepie z grami czy regenerują płyty. na 95% udaję się taka oparacja. Odrazu mówię że sprzedawca nie daje ci gwarancji że płyta po regeneracji będzie działać więc płacisz w ciemno, albo sie uda albo nie. A rysa powstaje z wyniku jak się przesunie konsolę lub właśnie pod czas grania na kinect gdy się skaczę. Konsola Xbox360 jest wrażliwa na jakieś drgania. Jaki masz dysk w konsoli ?? bo jak masz np. 250 GB to zainstaluj sobie gry na dysk i unikniesz takich awarii. Płyta będzie potrzebna w napędzie ale tylko na dzieńdobry ale w ciągu 3 minut od uruchomienia gry napęd przejdzie w stan uśpienia i będzie korzystać z dysku twardego. Więc nawet poruszenie konsoli nie zrobi ci żadnej rysy bo płyta się nie kręci, jak gry mamy zainstalowane na dysku twardym.

Jak instalwoać każdą grę na dysku. Po włożeniu płytki do konsoli najedź padem na ikonkę napędu i uruchom informację o płycie przycisk "X" i tam będziesz miał opcję zainstaluj grę. Dla informacji twojej gry instalują się całe na dysku ale żeby zagrać w daną grę konsola poprosi cię o płytkę ale tylko dla werefikacji że daną grę posiadasz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddałem płytę do regeneracji . Przysłali mi ją już zregenerowaną (są tylko trochę widoczne pod światło ślady maszyny którą naprawiali) ale właśnie teraz xbox nie chce jej nawet czytać . Próbowałem z przeczyszczeniem ściereczką lub obmyciem letnią wodą (nic to nie dało, a robiłem to 3 razy) ale jeżeli włożyłem płytę to przynajmniej odczytało że jest to gra (GTA V) . Gdy chciałem zagrać, gra zatrzymywała się na logo Rockstar i się zwieszała . Natomiast gdy chciałem ją zainstalować to zatrzymywało się ciągle na 38% . Z tego co pamiętam to płyta przed regeneracją była w stanie odczytać obraz z gry i dało się nawet w nią grać ale nie odpowiadała na różne akcje i nie wszystkie tekstury były załadowane . Spróbuję jeszcze raz ją wysłać a, może to coś da . (Dzwoniłem do regeneracji i powiedzieli ,że mogą to zrobić za darmo i jeszcze raz wypolerować płytę)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...