Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tuv4

Myszka :)

Polecane posty

Tego tesoro możesz dostać już za 30...

Po z tym producenci leją na ten budżet.

Z alternatyw masz Gigabyte M6900, ale ona ma gorszy sensor, A4Tech X750BH i X747(oba z allegro KONIECZNIE w wersji Avago 9500!!!), ale one muszą mieć twardą podkładkę jeśli chcesz grać powyżej 1800DPI.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego tesoro możesz dostać już za 30...

Po z tym producenci leją na ten budżet.

Z alternatyw masz Gigabyte M6900, ale ona ma gorszy sensor, A4Tech X750BH i X747(oba z allegro KONIECZNIE w wersji Avago 9500!!!), ale one muszą mieć twardą podkładkę jeśli chcesz grać powyżej 1800DPI.

Tak jak pan tutaj pisze, według mnie najlepszym wyborem będzie a4tech x750BH ale tylko z avago. Sam ją kupiłem, już jutro do mnie dotrze, ale koniecznie avago 9.5k. Na allegro była aukcja, ale chyba sie juz skonczyla, na wszelki wypadek masz linka do sklepu tego goscia od ktorego zamowilem na allegro http://bestgamer.istore.pl/pl/mysz-a4-tech-oscar-xl-750bh-bk-brown-fire-avago-9500-24m-gw.html

Podkładka wystarczy zwykła a4tech 200 / 500 mp, rozmiar- kwestia gustu l;d

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak Ci dojdzie to zrób maksymalnie szybki ruch na odległość 30-40 cm w jakiejś grze i powiedz czy kursor przesunął się w to samo miejsce (albo czy stanął lub przesunął się ledwo co) co jakbyś robił wolno taki sam ruch. Bo zastanawiam się czy rzeczywiście tam są jeszcze A9500 ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak Ci dojdzie to zrób maksymalnie szybki ruch na odległość 30-40 cm w jakiejś grze i powiedz czy kursor przesunął się w to samo miejsce (albo czy stanął lub przesunął się ledwo co) co jakbyś robił wolno taki sam ruch. Bo zastanawiam się czy rzeczywiście tam są jeszcze A9500 wink_prosty.gif

Zrobiłem tak jak pisałeś. Efekt? nic sie nie dzieje. Na v tracku ponoc wraca sie do tego samego miejsca, a u mnie sie nie cofa, wszystko jest normalnie nawet na 3600 DPI xD

W innym temacie doszedłem do wniosku że to naprawde avago. Także z całego serca Polecam tą XL 750BH, nic dodać, nic ująć :DDD

Kup a obiecuje ci ze sie nie zawiedziesz. Podlładka wystarczy A4tech x7 200 / 500 mp (200mp 6.5zł, 21 25 cm) ;d

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na allegro masz a4techa 740 i 750bk na avago 9500 - jedyne miejsce w Polsce gdzie obecnie dostaniesz z pewnością tą mysz z tym sensorem, do 80 zł mozna wyłapać jeszcze Tracera Recon - coś w stylu Snipera, testy syntetyczne wypadają niemalże tak samo + lepiej niż w przypadku a4 techa 747 i 740 z tymże samym avago 9500, a ciut lepiej wykonana. Do tych myszek wystarczy Ci podkładka x7 od a4techa (~10 zł za wersję 200mp, od 15 zł za odrobinę większą). Xorneta też możesz wziąć, chociaż skoro jesteś hsp to różnie z tym może być. Wszystkie myszki przetestowane przeze mnie i z doświadczenia mogę je na pewno polecić, ale warunek jeden - w przypadku pierwszych to avago9500, a nie 6010.

I musisz uważać, bo bardzo rzadko obecnie jest avago9500 w jakichkolwiek 750 czy 760 (nieważne czy bh czy bk). W proline np sprzedają już z avago6010, a różnica jest spora w tych sensorach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...