Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LocoSantiago7

Rozwiązany: System nie wykrywa karty graficznej

Polecane posty

Witam, niedawno zagrałem w grę "I Am Alive" z płyty CD-Action. W grze miałem problem ze znikającymi teksturami. Żeby pozbyć się tego problemu znalazłem temat gdzie omawiano ten problem i jest tam napisane żeby zaktualizować sterowniki do swojej karty graficznej. Wszedłem na stronę producenta mojej karty graficznej (nVidia), znalazłem podstronę ze sterownikami do pobrania, wybrałem swoją kartę (nVidia GeForce GTS 250), ściągnąłem i kiedy aktualizacja sterowników rozpoczęła się, Windows zaczął szukać "Display" w witrynie Windows Update czy jakoś tak. Aktualizacja się przerwała, a rozdzielczość się zmieniła na 800 x 600. No to chciałem zmienić, ale patrzę- maksymalna rozdzielczość wynosi 1600 x 1200, poprzednio mogłem zmienić do 1680 x 1050. Poczekałem aż aktualizacja "Display" dobiegnie do końca i pod koniec, aktualizacja przerwała się, a rozdzielczości dalej nie mogę zmienić. Pomyślałem, żeby wejść do panelu sterownia nVidia. Kiedy uruchamiałem program wyświetliła mi się informacja: Ustawienia ekranu nVidia nie są dostępne. Karta graficzna nVidia nie została wykryta w systemie. Uruchomiłem menedżer urządzeń i zauważyłem że nie ma zakładki "Karty graficzne", jest za to "Inne urządzenia"- "Nieznane urządzenie". Niestety nie wiem co robić w takiej sytuacji i właśnie w tym momencie proszę o Waszą pomoc. Specyfikacja mojego komputera:

-System operacyjny: Windows 7 Home Premium 32-bitowy

-BIOS: Award Modular BIOS v6.00PG

-Procesor: AMD Athlon II X2 250 Processor (2CPUs), ~3.0GHz

-Pamięć: 2048 MB RAM

-Wersja programu DirectX: DirectX 11

-Monitor: LG Flatron W2234S

Jak widać nie mam mocnego kompa, wręcz przeciwnie dość słabego, ale proszę nie komentować jaki mam sprzęt, tylko proszę o pomoc co zrobić, żeby system widział moją kartę graficzną. Z góry dziękuję za pomoc smile_prosty.gif.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...