Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

Zasiłka Logic (Modecom) 350W

Polecane posty

Sprzedam zailacz Logic (produkcji Modecom) o mocy 350W, mało używany, niestety bez gwarancji (zgubiłem).

Nie jest to żadna chińska tandeta, jak Tracer a solidny zasilacz w dobrej cenie..

Na pewno "uniesie" Core 2 Duo, GeForce 8600 i wszystkie pozostałe wymagane komponenty...

sprzedaję, ponieważ zmieniam sprzęt na lepszy, a wierzę, że komuś może się jeszcze przydać.

Cena proponowana to 25 zł, ale w razie czego mogę dac maly upust..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem wstępnie zainteresowany :). Jakbyś tylko mógł podać więcej detali - model, parametry itp. (może być na PW). Acha, czy ten zasilacz ma jakąś "historię" (tzn. czy ktoś w nim nie grzebał, czy w trakcie jego użytkowania nie było jakiegoś wypadku jak np. spalenie jakiegoś elementu PC)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Historię ma taką, że sprzęt bez żadnych problemów przetrzymał... to jest model dokladnie LC-B350ATX

B.podobny jest tutaj http://www.swiatkomputerow.pl/item.php?nr=1311

ale na moim jest napis Logic, a nie Modecom (ale to ta sama produkcja)...

Niestety zadnej gwarancji rozruchowej na niego dac nie moge, tym bardziej ze cena jest mocno symboliczna ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Nawet jeśli to faktycznie Modecom, a nie jakaś podróbka (lub Modecom sprzedawany pod inną marką, co może budzić podejrzenia, że spełnia mniej rygorystyczne normy kontroli jakości), to wyglądałoby na to, że jest to egzemplarz z serii Feel, która wzbudza dość duże kontrowersje :(.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na drugim kompie mam Modecoma 400W od chyba 1,5 roku i pięknie chodzi żadnych awarii czy coś takiego ;] A proc od dłuższego czasu mocno podkręcony (E2160 1,8 @ 3,0 Ghz)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, trafiłem na pokrewny temat:]

Czy byłby ktoś może zainteresowany moim zasilaczem? Porządny, markowy, ciężki Modecom MC350W, nie żaden Feel. Kupiony jakieś, plus minus, dwa lata temu za grubo ponad stówę, teraz jako nowy dostępny za 80 plnów. Mogę zepchąć go za połowę ceny. Dodam, że nie sprawiał ŻADNYCH problemów i jest pieruńsko cichy....

Link do produktu: Klik!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...