Jump to content
eyvon14moutaire

Rozwiązany: Fallout 2 - Bug z Joey'em

Recommended Posts

To jeszcze raz Ja i następny problem z Fallout'em 2 (ta gra chyba specjalnie się tak buguje żebym tylko jej nie przeszła) dotyczy on questu z Naszyjnikiem ducha Anny w Norze.

Otóż zniknął Mi Joey - ten który posiada teraz amulet. Zadziałał jakiś bug i po pogadance z nim (i wiadomej czynności) bynajmniej nie na temat Anny zniknął z lokacji. Kumple stoją a jego brak.

Quest jest jak najbardziej aktywny w dzienniku, ale nie mogę Go wykonać.

Próbowałam wszystkiego żeby Joey'a z powrotem przywrócić - nawet zainstalowałam jakiś nieoficjalny patch który miał (podobno !) naprawiać bug w tym queście. Problem w tym że nawet jeśli naprawił to na moim save'ie dalej Joey'a nie ma. :/

Na innym forum ktoś radził w takiej sytuacji zrebootować Norę - całą lokację.

Problem w tym że nie mam pojęcia jak tego dokonać - jedyna porada tam była taka żeby wziąść i skopiować w danych save'a stan Nory z innego save'a w którym jeszcze nie odwiedziło się tego cudu Pustkowi. Tyle że Ja zapisu sprzed odwiedzenia Nory na tej postaci nie mam. :(

No więc wie ktoś może jak zresetować Norę na Mojej postaci ?

Wie ktoś jak się resetuje lokacje w Fallout'cie 2 ?

Czy jest to możliwe bez posiadania zapisu sprzed wejścia do Nory ?

No ale czy taki trik zadziała ? Znaczy mam obawy że pliki danych gry są ... ściśle powiązane z postacią.

Czyli że do Mojego save'u będzie pasowało skopiowanie lokacji tylko z innego zapisu o takiej samej postaci. Czy może tak to nie działa ?

Edited by eyvon14moutaire

Temat można zamknąć.

Nora już została zrebootowana.

Joey wrócił.

Trzeba było zrobić nową grę i skopiować z niej plik Nory.

Bodajże był to DENBUS1.SAV (.../Fallout 2/data/SAVEGAME/SLOTxx)

(w xx to numer save'a - dawcy)

I wkleić do zepsutego save'a - oczywiście wcześniej usunąć tamtejszy plik "DENBUS1.SAV"

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...