Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Vesper21

Battlefield 4 - przycina się mimo iż spełniam wymaganie

Polecane posty

Witam. Otóż mam taki problem. Zakupiłem Battlefielda 4 i wszystko byłoby ok, gdyby nie przycinki, które mi funduję. Mianowicie odpalam grę, działa dobrze przez 2min, po czym zaczyna żabkować. Przez minutę żabkowania da się grać, ale potam żabkuje coraz częściej i częściej. Ustawienia mam na Wysokie, ale na każdych innych dzieje się tak samo. Podaję specyfikację kompa:

Intel Core 2 Quad Q9400 @ 2.66GHz

Radeon HD6870

Ram: 4GB - jakiś Samsung chyba

Dysk: Też Samsung HD753LJ (tu chyba leży problem, aczkolwiek bad sectorów nie ma)

Zasilacz: Chieftec 500W

Pomocy!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 opcja to - Może komp się przegrzewa hę? smile_prosty.gif Np. obniża taktowanie procka tak, żęby mu za gorąco nie było. Czyściłeś go ostatnio?

2 opcja najbardziej oczywista to - że ramu mimo wszystko za mało masz. Bf ma rekomendowane 8 gb, i kiedy juz twoją czwóreczka jest zapełniona, gra zaczyna żabkować. To najprawdopodobniejszy scenariusz . Mi sam win 8.1 zużywa ok 3 gb, wiec na gre zostaje ci 1 gb. (szacunkowo mi tak by zostawało gdybym mial 4 gb, ale mam 12 wiec nie narzekam biggrin_prosty.gif) to ze W KOMPIE masz 4 GB nieznaczy ze tyle pójdzie na gre smile_prosty.gif , pójdzie tyle, ile zostaje po wykorzystaniu przez system i inne programiki działające w tle. Więc wątpie żę masz całe 4 gb dla tej gry smile_prosty.gif dokup czwóreczke i powinno być cacy. Ramu nigdy dość, i mi nawet 12 gb niestarczy... :O

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...