Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mystic8

Poszukuję telefonu do 400zł

Polecane posty

No to może trochę ścinać bo to nie jest telefon z wyższej półki, ale tak jak ci mówię menu=launcher. Pobierzesz lekki launcher i wszystko będzie chodziło płynnie. Standardowo ten telefon posiada chyba touchwiza, a touchwiz, potrafi ściąć nawet na samsungu galaxy s3.

Mówię ci, kupujesz telefon z niższej półki, więc nie możesz tak do końca myśleć że on ci będzie chodził płynnie i nie lagował, bo lagi jakieś będą. Jeżeli Ci to aż tak przeszkadza, bierz xperie ARC S albo lumie 520.

Jak ci się podoba young, to go bierz, trochę małych modyfikacji i będzie chodził bardzo dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Launcher nic tu nie pomoże. Też startowałem że słabego telefonu - HTC Wildfire S. Jemu nie pomogło nic, nawet Cyjan 7. Regularne lagi i force głowę w Operze Mini na 4 kartach z niską jakością grafiki. Jedynym plusem faktycznie ratującym ten telefon może być 768 MB RAM

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko kwestia ilości aplikacji uruchomionych w tle.

Jeszcze takie pytanie - oprócz Young z podobnymi parametrami i oprogramowaniem tylko coś z nieco większym ekranem w tej cenie znajdę? Tak chciałbym porównać jak udam się do sklepu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś mógł troszkę dołożyć, a nie zależy ci na nowym telefonie, warto polecić jeszcze samsunga ACE2, tam lagów nie znajdziesz. 2 rdzenie po 800mhz i 768mb ramu i również android 4.1 na pokładzie. Miałem ten telefon tydzień, bo mama wzięła na abonement ale od razu go sprzedaliśmy i miałem okazje się nim pobawić. Lagow żadnych nie miał. Może gdzieś na allegro używany w bdb stanie będzie można dostać za 450zł.

Co do nowych telefonów do 400zł to już mi sie pomysły wyczerpały.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem ciekawa,a czy da się na niej androida 4.1 jelly bean wgrać czy ten co jest to już max?

Edit. Obejrzałem recenzje i wiele osób narzeka na to, że telefon często przycina i w dodatku nie polecają go dla tych, którzy często piszą smsy :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Ci mówię, każdy w tej cenie Ci będzie czasami przycinał. Jak tak się bawiłem Xperią J siory, to nie chodzi aż tak źle. Jelly Bean ma na wejściu, bo sony dał aktualizacje. Zawsze możesz wgrać nieoficjalny android, który ci będzie przycinał rzadziej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To albo dozbierasz trochę więcej kasy, albo się musisz zadowolić czymś gorszym.

Tak teraz jeszcze wpadłem na pomysł. Jeśli nie przeszkadza ci brak wejścia na kartę pamięci i wbudowane 8GB ci wystarczy możesz też kupić:

http://allegro.pl/okazja-50-sony-xperia-u-st25i-bez-simlocka-pl-i3807079233.html

Masz 3.5" ekran, 2 rdzeniowy procesor po 1ghz i 512mb ramu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście się nie bawiłem, jednak myślę że będzie ładnie działał. Pooglądaj sobie recenzje.

http://www.youtube.com/results?search_query=xperia+U&sm=3

Jeśli nie będziesz grał w gry, to 8GB ci spokojnie starczy. Z tym że i tak nie będziesz miał całych 8GB. Dla użytkownika zostaje chyba 6GB. Musisz poczytać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 rdzeniowy procesor odrzuca (wiem co mówie po mojej L5 ) do tego 3 Mpx aparat no słabo jednak. Może jednak coś innego niż Samsungi itp. np Kruger & Matz Move KM0402 obczaj sobie testy i specyfikację na pewno będzie lepszy od Trenda .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dozbierałem nieco i znajomy polecił mi do 4" ekran Samsung Galaxy s3 mini za ok 600zł już go kupi. Pytanie czy będzie odpowiedni czy może ten model jest jakoś wadliwy w którejś kwestii?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję ZTE Blade G. 4.5 cala, fajny ekran, 5 mpx + lampa, 2 rdzenie 1,2 GHz i całkiem długo trzyma na baterii (ok 1,5 dnia). Jedyne co to 512 MB RAM, ale przy normalnym użytkowaniu nie jest to problemem. A na polskim forum androida juz jest sporo info o roocie i innych softach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...