Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hitul

Rozwiązany: Płyta główna + procek + ram 4 gb za ok 800 zł

Polecane posty

Witam planuje wymianę płyty głównej i procka ponieważ mój poczciwy

AMD Athlon 64 Dual Core 4400+ już nie wyrabia .

obecnie posiadam zasilacz firmy corsair o mocy 550 Wat

i kartę grafiki Geforce 8600 gt sonic+

(Wiem wiem grafika też do wymiany ale to po wymianie podstawowych podzespołów bo portfel nie pozwala na więcej narazie wink_prosty.gif)

myślałem nad jakimś fx'em np.

http://www.agito.pl/...-81-668947.html

lub

http://www.agito.pl/...-81-852218.html

co prawda intelem też bym nie pogardził ale wątpię czy z moim budżetem da się coś sensownego kupić aby w odległej przyszłości wymienić procka na coś lepszego.

Z góry dziękuje za rady smile_prosty.gif.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.....

A nie lepiej kupić lepszą płytę główną a procek potem zmienić na lepszy bo wiem że, mam mały budżet ale na myślę że, lepiej kupić coś słabszego z płytą którą będę mógł rozbudować w niedalekiej przyszłości.

wolałbym płytę główną ATX a nie micro ATX (wiem że dużo wymagam przy ograniczonym budżecie ale płyta główna jest tak naprawdę podstawą i wolał bym mieć 1 na dłużej niż potem zmieniać )

PS. Wiem że, marudzę ale liczę na wyrozumiałość ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

procek będę wymieniał za ok 4-5 miesięcy jak dozbieram a narazie żeby to działało po prostu ;) bo teraz pracuje na prehistorycznym sprzęcie bo moja stara płyta została spalona niestety przez stary zasilacz i powoli kompletuje nowy sprzęt. nowy zasilacz już mam dysk i napęd a w przyszłości jeszcze grafikę wymienię i będzie na jakiś czas więc jeśli chcę pograć to muszę wymienić ;)

Dziękuje ci Omas temat do zamknięcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...