Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Krizu

Rozwiązany: Upgrade kompa

Polecane posty

W takim razie zamówie tego Fortisa, może kiedyś w nowszym procesorze też się przyda. Jak go przyślą to odezwe sie w jego sprawie

Ale przejde teraz do drugiej sprawy czyli karty.Na dzień dzisiejszy mój monitor ma rozdziałke 1680x1050 ale myśle że zaczne zbierać na jakiś monitor z przedziałką 2560x1080. Myślałem żeby narazie sprzedać tego gtx 480 i dopłacić pare stówek żeby na tej rozdziałce grało się przyjemnie we wszystko. Powiedzicie mi za ile moge go sprzedać i do czego fopłaca mi się dopłacić chyba że kupić coś mocniejszego co wystarczy i na tą wyższą rozdziałkę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no właśnie chyba że by go podkręcić tylko on teraz przy wymagających gra tak huczy że nie wiem co by było po OC...

No 780 prezentuje się nieźle ale cena też niezła xD a jak ma się do niej radek r9 280x, cena wysoka ale jakby się opłacała to bym nad nią pomyślał a słyszałem że w wyższych rozdzielczościach sobie nieźle radzi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No według mnie monitory 21/9 wyglądają całkiem spoko i komfort ich użytkowania jest raczej wysoki, ale może narazie skupie się na tej przedziałce którą mam w tej chwili. Wydawać kase na coś pokroju gtx770> czy kupić coś tańszego co spokojnie wystarczy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra a co do tego gtx 760 i 770 (ew również r9 280x) podajcie mi jakieś modele z dobrym chłodzeniem, ale przede wszystkim ciche! i to podkreślam bo po obcowaniu z 480 stwierdzam że moje ucho potrzebuje jednak ciszy. Zastanowie się i wybiore którąś z tych kart

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do chłodzeń jest dołączana pasta , np. do Fery czy Fortisa całkiem przyzwoita . Na jakie chłodzenie się zdecydowałeś ?

Jeśli chodzi o dodatkową pastę to np. MX-2 , widziałem ostatnio na allego za 20zl 8g - ta będzie jeszcze lepsza .

Z kodów , to poszukaj na forum wpisów kolegi Ationxa , działają od 1500zł w górę ,

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak , Fortis ma dobrą pastę w zestawie(będziesz miał na dwie aplikacje) , co innego Macho - dają do dobrego chłodzenia bardzo kiepską i wtedy najlepiej od razu zainwestować w coś porządnego .

Jeśli tylko chłodzenie , to niestety będziesz musiał zapłacić koszty przesyłki - kody są od 1500zł .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płyta i chłodzenie już mi doszło. Byłem się dzisiaj zapytać w jednym sklepie za ile podkręcaj, spytali się mnie o procka, płyte,zasilanie i chłodzenie. Zailacz powiedzili że bardzo dobry, do płyty się nie doczepili, ale co dziwne powiedzieli że średnie chłodzenie... A co mnie najbardziej zdziwiło to dzisiaj dowiedziałem się że ta i5 ma 4 rdzenie, święcie przekonany byłem od dawna że ma 2 xD i jak powiedziałem im że chciałbym podkręcić do 4ghz to mnie wyśmiali, powiedzili że maks okolo 4x3ghz, więcej się nie opłaca bo będzie bardzo niestabilny i szybko się zużyje. Ja nie wiem co o tym myśleć, powiedzcie mi co wy o tym sądzicie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowa o i5-750, tak? 3GHz to tyle co nic, tyle (a nawet pewnie z 100-200MHz więcej) to się bez podnoszenia napięć zrobi. Sam mam Xeona X3440 (to i7 z tej samej generacji do i5-750) i na standardowym napięciu robi 3,1GHz - i nie ma żadnych problemów ze stabilnością, a chodzi tak już od ponad trzech lat. Więc jak dla mnie to bardzo zachowawczo się wypowiadali o OC - raczej trochę przesadzają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...